KÖSTER 21 - biela strecha

Kód: 8340
Tip
Značka: KÖSTER
€109 €90,83 bez DPH
Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
27.1.2022

Viacúčelový hydroizolačný produkt s výbornou priľnavosťou na suché a vlhké podklady. KÖSTER 21 je 2 zložkový, trhliny premosťujúci, pružný hydroizolačný materiál bez obsahu rozpúšťadiel, aplikovaný v tekutej forme, čo uľahčuje použitie pri architektonicky náročných detailoch. 

Detailné informácie

15 rokov skúseností Na trhu pôsobíme už 15 rokov

100% preverené produkty Produkty používame a odporúčame

Rýchle doručenie tovar doručíme do 2 pracovných dní

Kamenná predajňa na adrese Hraničná 16

Podrobný popis

 

KÖSTER 21

Viacúčelový hydroizolačný produkt s výbornou priľnavosťou na suché a vlhké podklady. KÖSTER 21 je 2 zložkový, trhliny premosťujúci, pružný hydroizolačný materiál bez obsahu rozpúšťadiel, aplikovaný v tekutej forme, čo uľahčuje použitie pri architektonicky náročných detailoch. Vďaka svojej UV stálosti je použiteľný v interiéri aj exteriéri. Biela farba odráža slnečné žiarenie a znižuje teplotu podkladu, čím nedochádza k prehrievaniu budovy. Rýchlo schnúci náter je vysoko pružný, odolný pred občasným zaťažením chôdzou, starnutiu, hydrolýze, UV žiareniu, mrazu a soliam.

KÖSTER 21 vytvára tesniacu vrstvu voči syntetickými olejom a alifatickým uhľovodíkom s vysokým bodom varu (do 2 barov). KÖSTER 21 nie je odolný voči látkam s vysokým obsahom aromatických uhľovodíkov ako je benzén, xylén, toluén atď.ˇ. V prípade otázok kontaktujte náš tím technickej podpory. KÖSTER 21 neobsahuje prchavé organické zlúčeniny (VOC = 0), je bez obsahu polyuretánov, izo-akrylátov a asfaltu.

Výhody:

- Elastický a prekleňuje trhliny - Pre vnútorné a vonkajšie použitie: odolný voči UV žiareniu, soli, hydrolýze a mrazu/rozmrazeniu - Dobrá priľnavosť k mierne vlhkým minerálnym podkladom - Dobrá priľnavosť na širokú škálu materiálov - Jednoduchá aplikácia (štetkou, stierkou, valčekom alebo striekaním) - Odolný voči tlakovej vode - Hydrofóbny (vodeodpudivý účinok) - Bez rozpúšťadiel a prchavých organických zlúčenín (VOC) - Neobsahuje izokyanáty ani bitúmen - 2-komponentný, rýchlo vytvrdzujúci - Biela farba odráža tepelné žiarenie (šetrí energiu) - Univerzálne použitie - Viskozitu a spracovateľnosť je možné upraviť vodou podľa požiadaviek na stavbe

Konečná mechanická pevnosť a chemická odolnosť sa dosiahne po 7 dňoch (pri + 23 ° C a 65% rel. Vlhkosti).

Ukážka aplikácie TU.

 

Ukážka tepelnej odrazivosti TU.

 HYDROIZOLÁCIA ZÁKLADOV A PIVNÍC

TECHNICKÝ LIST

Spotreba: cca. 2.5 - 3.0 kg / m2;

Balenie: 20 kg Kombi balenie; 1 x 8 kg prášok; 2 x 6 kg tekutá zložka(W 210 020)

Dodatočné parametre

Kategória: STRECHY
Hmotnosť: 20 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
DK Avatar autora | 15.11.2021
v dome mám po aplikácii na strechu pri vysokých letných teplotách pocit, že mám "pustenú klimatizáciu", pričom ja klimatizáciu nemám. Ďakujem aj za odbornú radu
A Avatar autora Administrator (Administrátor) 15.11.2021
Ďakujeme za reakciu, tento produkt je naozaj TOP, radi poradíme aj nabudúce :)