KÖSTER Repair Mortar

Kód: 8377
€26,90 €22,42 bez DPH
Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
8.12.2021
Hydrofóbna malta odolná voči tlakovej vode so špeciálnymi spojivami vhodnými na výrobu fabiónov, opravy a ako bariérová omietka. Pri zmiešaní s emulziou KÖSTER SB Bonding sa stáva PCC maltou.

Detailné informácie

15 rokov skúseností Na trhu pôsobíme už 15 rokov

100% preverené produkty Produkty používame a odporúčame

Rýchle doručenie tovar doručíme do 2 pracovných dní

Kamenná predajňa na adrese Hraničná 16

Podrobný popis

 

KÖSTER Repair Mortar

KÖSTER Repair Mortar je vodotesná opravná malta s vynikajúcou priľnavosťou aj na staré stavebné materiály. S pridaním emulzie KÖSTER SB Bonding Emulsion sa môže použiť ako malta PCC (polymérne modifikovaný cementový betón).

Oblasti použitia Na vykonávanie vodotesných opráv a na vytvorenie vodoodpudivých omietok, na opravu betónu. Na vyčistenie drsných povrchov alebo spojov pred aplikáciou asfaltových stierkových tesniacich materiálov aj pod tlakovou vodou. Môže byť použitý pre výrobu fabiónov na styku stena/podlaha, ktoré sú namáhané tlakovou vodou pred aplikáciou asfaltových stierkových izolácií (KÖSTER Bikuthan 2C, KÖSTER Bikuthan 1C, KÖSTER Deuxan 2C, KÖSTER Deuxan Professional) a náterov na báze minerálov (KÖSTER KD System, KÖSTER NB 1 grey, atď.).

Aplikácia Zmiešajte 25 kg opravnej malty KÖSTER s 2,5 - 3,0 l vody + 800 ml emulzie KÖSTER SB-Bonding (v prípade výroby PCC malty, inak miešame iba s vodou). Nalejte ¾ kvapaliny do zmiešavacej nádoby dostatočnej veľkosti a pridajte prášok po dávkach, zatiaľ čo sa neustále mieša s pomaly sa otáčajúcim elektrickým mixérom. Pri zmiešaní pridajte zostávajúci ¼ kvapaliny podľa potreby, aby sa malta upravila na požadovanú konzistenciu. Zmiešajte až do dosiahnutia homogénnej konzistencie bez hrudiek. Doba miešania je cca. 3 minúty. Maltová hmota má dobu spracovateľnosti cca. 3 hodiny. Aplikujte opravnú maltu KÖSTER pomocou bežného murárskeho náradia.

Materiál sa môže tiež pripraviť aj bez použitia emulzie KÖSTER SB Bonding, v tomto prípade pridajte 800 ml vody. Fabióny (namáhané tlakovou vodou) Podklad musí byť natretý s KÖSTER NB 1 Grey (spotreba: cca 4 kg / m2). Nechajte KÖSTER NB 1 Grey vytvrdzovať najmenej 24 hodín. Potom vytvarujte fabión s polomerom cca. 4 - 6 cm) a to pomocou opravnej malty KÖSTER (25 kg KÖSTER Repair Mortar zmiešaním s 2,5 - 3,0 l vody + 800 ml emulzie KÖSTER SB-Bonding Emulsion). Po ďalších 24 hodinách môže byť fabión potiahnutý tesniacimi asfaltovými stierkami KÖSTER (napr. KÖSTER Deuxan 2C).

Spotreba: cca. 1.8 kg/l na objemový priestor

Balenie: 25 kg vrece (W 530 025)

TECHNICKÝ LIST

Dodatočné parametre

Kategória: ZÁKLADY DOMOV, PIVNICE
Hmotnosť: 25 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: