Hydroizolácie základov domu, pivníc a suterénov

Staviate rodinný dom? Alebo vlastníte nehnuteľnosť s vlhkou pivnicou? V obidvoch prípadoch vám pomôžeme s výberom vhodných materiálov na sanáciu či hydroizoláciu základov domu, hydroizoláciu základovej dosky či hydroizoláciu pivnice proti spodnej vode a vlhkosti. Zabezpečte svoje domy a pivnice proti priesakom, zabráňte vlhnutiu stien a nedovoľte, aby voda zatekala cez praskliny a trhliny do interiéru. 

U nás nájdete širokú ponuku izolačných materiálov, univerzálnych, aj špeciálne určených na riešenie konkrétneho problému. Bitúmenové či minerálne stierky pre tlakovú alebo len povrchovú vodu alebo samolepiace pásy, ktoré po aplikovaní fungujú okamžite. Tiež tu nájdete doplnkové materiály ako sanačné omietky či vysprávkové vodotesné malty alebo aj injektážne hmoty.

Ak potrebujete ochrániť Váš dom pred vlhkosťou, použite hydroizolačnú bitúmenovú stierku KOSTER Bikuthan 1K. Pokiaľ je to voda tlaková, prípadne potrebujete ochranu proti radónu, odporúčame hydroizolačnú bitúmenovú stierku KOSTER Deuxan 2K s celoplošným vystužením vložením výstužnej tkaniny KOSTER Glass Fiber Mash.

Pokiaľ Vám vyšla realizácia hydroizolácie základov v zimnom období, môžete použiť polymérom modifikovanú minerálnu hydroizolačnú stierku KOSTER NB4000, ktorú je možné aplikovať už od 2 stupňov Celzia, prípadne kedykoľvek počas roka, trebárs v lete. Ak práve rekonštruujete pivnicu a okolité pomery Vám neumožňujú odkopať dom kvôli oprave izolácie zvonka, použite KOSTER NB1, čo je minerálna hydroizolačná stierka aplikovateľná z negatívnej (z vnútornej, ale tiež aj z pozitívnej – z vonkajšej) strany, je to kryštalická hydroizolácia ktorá sa zažerie do podkladu, stane sa jeho súčasťou a neprepustí vodu.

Ak potrebujete ušetriť, realizujete stavby malého rozsahu, altánky, hydroizolácie betónových kvetináčov a podobne, či potrebujete poistný náter primárnej hydroizolácie, vezmite si na to tekutú gumu. Tiež u nás nájdete produkty na zrealizovanie injektáží svojpomocne. Obráťte sa na naše technické oddelenie.

 

17cdf04a-627e-4428-99ec-dbfeae5cd9f2 (002)    Pivnica hydroizolacia NB1  

Najpredávanejšie

Hore
Ďalšie produkty
59 položiek celkom