KÖSTER Betomor Multi A, 15kg

Univerzálna opravná malta, vyrovnávacia a protikorózna ochrana pre rýchlu opravu betónu a muriva. Zvlášť vhodná na ochranu výstužnej ocele: spája ochranu proti korózii, opravná malta, jemné plnivo a spojovací mostík v jednom výrobku. Pre hrúbku vrstvy od 0 do 60 mm.

Môžeme doručiť do:
23.5.2022
Skladom (3 ks)
Kód: 360
Značka: KÖSTER
€52 €43,33 bez DPH €52 / 1 ks
Kategória: Hydroizolácie
Hmotnosť: 15 kg


KÖSTER Betomor Multi A je polymérová modifikovaná plniaca a vyrovnávacia malta pre rýchlu opravu betónu a muriva. KÖSTER Betomor Multi A vytvrdzuje bez prasknutia alebo zmršťovania. Vynikajúca priľnavosť k podkladom ako betón, oceľ a tehla. Chráni oceľovú výstuž pred koróziou bez potreby dodatočných antikoróznych povlakov.
KÖSTER Betomor Multi A kombinuje
- antikorózny náter
- adhézny mostík na oceľ a betón / murivo
- vodotesná nezmrašťovacia malta
- náhrada betónu v jednom výrobku.

Oblasti použitia:
Na plnenie a vyrovnanie dutín (hrúbka vrstvy do hrúbky 60 mm) v betóne, vystuženom a nevystuženom betóne bez samostatného antikorózneho náteru.

Podklad:
Povrch musí byť pevný, čistý a zbavený prachu, ako aj voľných častí, bez oleja a mastnoty. Minimálna pevnosť v ohybe vyčisteného podkladu musí byť 1,5 N / mm². Oceľová výstuž musí byť pred aplikáciou podľa DIN EN ISO 12944 očistená od hrdze na úroveň Sa 2 ½. Nie je potrebný dodatočný antikorózny náter výstuže ani spojovací mostík. Pri inštalácii malty je dôležitá príprava podkladu. Pred nanášaním KÖSTER Betomor Multi A zvlhčite minerálny podklad. Povrch musí byť nasýtený (vyhnúť sa stojacej vode a kalužiam), aby neabsorboval vodu z nanesenej malty. Podklady kontaminované soľou majú byť ošetrené nástrekom s KÖSTER Polysil TG 500 so spotrebou približne 200 g / m2.

Aplikácia:
Zmiešajte KÖSTER Betomor Multi A s čistou vodou (4,5 l na 25 kg vreca, 2,7 l na 15 kg vedro) na hladkú hmotu bez hrudiek. Nepridávajte viac vody, ako je uvedené. Doba miešania je 3 minúty. Nepripravujte viac materiálu, než je možné aplikovať v priebehu cca. 15 minút. Ak sú teploty vzduchu nad + 30 ° C alebo ak teplota
konštrukčných prvkov je vyššia ako + 40 ° C, potom pridajte do zámesovej vody 20% emulgátora KÖSTER SB.
Maximálna doba spracovania je cca 30 minút. KÖSTER Betomor Multi A sa nanáša murárskym náradím v jednom kroku. Pri nanášaní materiálu nad hlavou odporúčame nanášanie materiálu v malých častiach. Akonáhle vrstva zavädne, povrch môže byť vyhladený hladidlom. Hrúbka vrstvy: 0 až 60mm.

Spotreba:

cca. 1,3kg/l objemu

 

Balenie:

15kg vedro, 25kg vedro

 

TECHNICKÝ LIST

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie