KÖSTER Betomor Multi A, opravná malta na poškodený betón a armatúry 15kg

Univerzálna opravná malta, vyrovnávacia a protikorózna ochrana pre rýchlu opravu betónu a muriva. Zvlášť vhodná na ochranu výstužnej ocele: spája ochranu proti korózii, opravná malta, jemné plnivo a spojovací mostík v jednom výrobku. Pre hrúbku vrstvy od 0 do 60 mm.

Môžeme doručiť do:
28.6.2024
Skladom
Značka: KÖSTER
€57 / ks €47,50 bez DPH €57 / 1 ks
Kategória: Hydroizolácie
Hmotnosť: 15 kg


KÖSTER Betomor Multi A je polymérová modifikovaná plniaca a vyrovnávacia malta pre rýchlu opravu betónu a muriva. KÖSTER Betomor Multi A vytvrdzuje bez prasknutia alebo zmršťovania. Vynikajúca priľnavosť k podkladom ako betón, oceľ a tehla. Chráni oceľovú výstuž pred koróziou bez potreby dodatočných antikoróznych povlakov.
KÖSTER Betomor Multi A kombinuje
- antikorózny náter
- adhézny mostík na oceľ a betón / murivo
- vodotesná nezmrašťovacia malta
- náhrada betónu v jednom výrobku.

Oblasti použitia:
Na plnenie a vyrovnanie dutín (hrúbka vrstvy do hrúbky 60 mm) v betóne, vystuženom a nevystuženom betóne bez samostatného antikorózneho náteru.

Podklad:
Povrch musí byť pevný, čistý a zbavený prachu, ako aj voľných častí, bez oleja a mastnoty. Minimálna pevnosť v ohybe vyčisteného podkladu musí byť 1,5 N / mm². Oceľová výstuž musí byť pred aplikáciou podľa DIN EN ISO 12944 očistená od hrdze na úroveň Sa 2 ½. Nie je potrebný dodatočný antikorózny náter výstuže ani spojovací mostík. Pri inštalácii malty je dôležitá príprava podkladu. Pred nanášaním KÖSTER Betomor Multi A zvlhčite minerálny podklad. Povrch musí byť nasýtený (vyhnúť sa stojacej vode a kalužiam), aby neabsorboval vodu z nanesenej malty. Podklady kontaminované soľou majú byť ošetrené nástrekom s KÖSTER Polysil TG 500 so spotrebou približne 200 g / m2.

Aplikácia:
Zmiešajte KÖSTER Betomor Multi A s čistou vodou (4,5 l na 25 kg vreca, 2,7 l na 15 kg vedro) na hladkú hmotu bez hrudiek. Nepridávajte viac vody, ako je uvedené. Doba miešania je 3 minúty. Nepripravujte viac materiálu, než je možné aplikovať v priebehu cca. 15 minút. Ak sú teploty vzduchu nad + 30 ° C alebo ak teplota
konštrukčných prvkov je vyššia ako + 40 ° C, potom pridajte do zámesovej vody 20% emulgátora KÖSTER SB.
Maximálna doba spracovania je cca 30 minút. KÖSTER Betomor Multi A sa nanáša murárskym náradím v jednom kroku. Pri nanášaní materiálu nad hlavou odporúčame nanášanie materiálu v malých častiach. Akonáhle vrstva zavädne, povrch môže byť vyhladený hladidlom. Hrúbka vrstvy: 0 až 60mm.

Spotreba:

cca. 1,3kg/l objemu

 

Balenie:

15kg vedro, 25kg vedro

 

TECHNICKÝ LIST

Karta bezpečnostných údajov 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: