Injektáž

Máte starší tehlový dom či murovanú pivnicu, ktorá je vlhká a nevyužiteľná? Vzlína Vám voda múrmi cez poškodenú alebo zle zrealizovanú hydroizoláciu?

Vhodnou, často uprednostňovanou alternatívou k podrezaniu muriva je tzv. chemické podrezanie muriva. Výsledok je ten istý, spôsob však úplne odlišný. V prvom rade je šetrnejší k stavbe ako celku, nehrozí sadnutie a popraskanie konštrukcií, je výrazne znížené riziko prerezania či poškodenia kabeláže a potrubia skrytého v stenách pod omietkou, výrazne sa zníži prašnosť a neposlednom rade je dom počas prác používateľný, nie je potrebné ho počas prác opustiť.

Ponúkame realizáciu bariér proti vzlínajúcej vlhkosti, tesnenie plošných priesakov, utesnenie stavebných prestupov (prestupy kabeláže alebo potrubia cez obvodovú stenu objektu), clonovú injektáž alebo výplňovú injektáž, samozrejmosťou je obhliadka objektu a cenová ponuka. Nie je pre nás smerodajné, či sa jedná o stenu z betónu alebo murovanú konštrukciu, návrh zrealizujeme na mieru.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie