Hydroizolácie kúpeľní a sprchových kútov

Kúpeľňa je jedným z najnáročnejších priestorov v dome, kde je nevyhnutná perfektná hydroizolácia. Kvalitná hydroizolácia má svoje opodstatnenie. Kúpeľňa je miestnosťou, kde sa vlhkosti potrebujeme brániť najviac.

Vyberte si zo širokej ponuky hydroizolácie kúpeľne, sprchového kúta, ale i z ponuky izolačných materiálov určených ako podkladová vrstva pre obklady a dlažbu v kúpeľni.

Pre zrealizovanie jednoduchej hydroizolácie kúpeľne, resp. sprchového kúta si vezmite napríklad Canada Rubber N300, odporúčaná aplikácia minimálne v dvoch vrstvách, prípadne pre urýchlenie prác Canada Rubber N500, tá postačí v jednej vrstve. Nezabudnite vystužovacie textílie do všetkých rohov a kútov, kvôli dilatáciám betónového poteru, hlavne v prípade podlahového kúrenia, ale dôrazne odporúčame vypáskovať vždy a všetko.

Tekuté gumy Canada Rubber sú univerzálne produkty určené na hydroizoláciu takmer všetkého, ale pokiaľ chcete produkt určený iba na hydroizoláciu kúpeľne, ktorý je na túto prácu navrhnutý, odporúčame KOSTER BD50. Je to akrylový jednozložkový hydroizolačný jednoducho aplikovateľný hydroizolačný materiál.

 

kupelna sharp   Guma kup resize

Najpredávanejšie

Hore
Ďalšie produkty
40 položiek celkom