KÖSTER NB4000

Kód: 8344
€120 €100 bez DPH
Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
27.1.2022

APLIKOVATEĽNÝ AJ V ZIME!!! OD +2°C do +30°C.

Pružný a trhliny premosťujúci hydroizolačný náter určený na použitie pre základové dosky, základové pásy, murivo a na opravy poškodených hydroizolačných vrstiev, je možnosť nanášania na mokrý podklad. Aplikácia aj v zimných mesiacoch. 

Detailné informácie

15 rokov skúseností Na trhu pôsobíme už 15 rokov

100% preverené produkty Produkty používame a odporúčame

Rýchle doručenie tovar doručíme do 2 pracovných dní

Kamenná predajňa na adrese Hraničná 16

Podrobný popis

Polymérom modifikovaný minerálny náter na hydroizoláciu stavebných konštrukcií z pozitívnej aj negatívnej strany. Je odolný voči dažďu ihneď po aplikácii a po 24 hodinách môže byť vystavený pôsobeniu tlakovou vodou. KÖSTER NB 4000 je pružný a trhliny premosťujúci hydroizolačný náter určený na použitie pre základové dosky, základové pásy, murivo a na opravy poškodených hydroizolačných vrstiev.

KÖSTER NB4000 je polymérne modifikovaná izolačná stierka na hydroizoláciu stavebných konštrukcií, použitie vo vnútri aj vonku. Po aplikácii je odolná voči dažďu a po 24 hodinách môže byť vystavená tlakovej vode. Ide o viskózne plastickú a trhliny prekleňujúcu izolačnú stierku. KÖSTER NB 4000 neobsahuje bitúmen, je UV stabilná a môže sa používať aj na lepenie izolačných dosiek. Môže sa aplikovať na mierne vlhké podklady, môže byť natretá na štukové aj základné omietky. KÖSTER NB 4000 môže byť naplnená aj sušeným kremičitým pieskom, aby sa vytvoril zdrsnený povrch.

Oblasti použitia: Stierka KÖSTER NB 4000 je vhodná na hydroizoláciu stavebných konštrukcií vo vnútri aj vonku, najmä pri obnove budov. Môže sa aplikovať na staré bitúmenové alebo minerálne hydroizolačné vrstvy. Môže sa modifikovať pridaním sušeného kremičitého piesku, ako opravná vrstva na vyrovnanie podkladu a vyplnenie dutín prípadne vytvorenie fabiónu.

Miešanie: Nalejte kvapalnú zložku do nádoby, ktorá je dostatočne veľká pre obidve zložky. Pridajte práškovú zložku a miešajte s pomaly sa otáčajúcim elektrickým miešačom s dvojitou lopatkou. Zmiešajte obe zložky intenzívne, kým sa nedosiahne homogénna konzistencia bez hrudiek. Minimálna doba miešania je 3 minúty.

Aplikácia: KÖSTER NB 4000 sa nanáša v 2 vrstvách stierkou. Druhý náter sa aplikuje hneď, ako je to možné. Skutočná hrúbka suchých vrstiev nesmie byť menšia ako odporúčané minimum a nesmie prekročiť viac ako 100%. Oblasti náchylné k prasknutiu by sa mali vystužiť tkaninou KÖSTER Glas Fiber Mesh, ktorú vložíte do čerstvej prvej vrstvy. Vonkajšia izolácia musí byť pripojená k existujúcej horizontálnej hydroizolácii.

Spotreba: 2.1 - 2.6 kg/m² podľa pokynov pre minerálne povrchy (TL), 3.1 - 4.2 kg/m² podľa pokynov pre polymérne bitúmenové stierky.

Balenie: 25 kg kombi-balenie (W 236 025); 2 x 7,2 kg práškový komponent a 2 x 5,3 kg tekutý komponent.

HYDROIZOLÁCIA ZÁKLADOV A PIVNÍC

TECHNICKÝ LIST

Dodatočné parametre

Kategória: BALKÓNY / TERASY
Hmotnosť: 25 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: