KOSTER Glass Fiber Mesh, vystužovacia sklotextilná mriežka, 70g/m2

Výstužná mriežka odolná voči roztrhnutiu pre vystuženie hydroizolačných vrstiev, najmä v prípade tlakovej vody, oblastí ohrozených praskaním, ako aj spojov stien / podlahy a fabiónov. Odolná voči sadaniu, zásadám, bez zmäkčovadiel. Hmotnosť 70g/m2, odolnosť proti roztrhnutiu 200N/cm, veľkosť oka 5mm x 5mm. Oproti bežne používaným výstužným mriežkam (s gramážou 145g/m2) napríklad na vystužovanie fasád je KOSTER Glass Fiber Mesh jemnejšia, ľahšia, ohybnejšia, poddajnejšia, lepšie sa prispôsobí aj nerovnému povrchu konštrukcie a náročným hydroizolačným detailom. 

Objem
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
31.3.2023 31.3.2023 Zvoľte variant
Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Zvoľte variant
Značka: KÖSTER
€128 / ks €1,50 / ks od €1,50 / ks €106,67 bez DPH €1,25 bez DPH od €1,25 bez DPH €128 / 1 ks

KOSTER Glass Fiber Mesh

Výstužná mriežka odolná voči roztrhnutiu pre vystuženie hydroizolačných vrstiev striech. Tiež v prípade tlakovej vody, oblastí ohrozených praskaním, ako aj spojov stien / podláh a fabiónov. Odolná voči sadaniu, zásadám, bez zmäkčovadiel. Oproti armovacím sieťkam (s gramážou 145g/m2), ktorými sa vystužujú fasádne systémy, je KOSTER Glass Fiber Mesh (70g/m2) jemnejší, ohybnejší, ľahší, poddajnejší. Tým pádom lepšie kopíruje lokálne nerovnosti opravovaných povrchov a pri detailoch vodorovná/zvislá konštrukcia resp. rohy, kúty a podobne.  Nemá tendenciu sa pri aplikácii vyťahovať z izolačnej vrstvy.

Technické údaje

Farba: biela

Hmotnosť: cca. 70 g / m²

Odolnosť voči roztrhnutiu: cca. 200 N / cm

Veľkosť otvorov: 5 mm x 5 mm

Prekrytie - finishing overlay:  > 26 %

Zaťaženie pri roztrhnutí v smere pokládky:  > 900 N / 5 cm

Zaťaženie pri roztrhnutí v kolmom smere:  > 1100 N / 5 cm

Aplikácia Nátery a stierky sa používajú v niekoľkých pracovných krokoch. Sklotextilná tkanina KÖSTER Glass Fiber Mesh sa vloží do prvej čerstvej vrstvy a zatlačí pomocou valčeka. Po vytvrdnutí prvej vrstvy je pokrytá nasledujúcimi vrstvami. Hrúbky vrstiev, v ktorých sa musia materiály použiť, nájdete v príslušných technických pokynoch. Uistite sa, že jednotlivé pásy vystužovacej mriežky sa navzájom prekrývajú najmenej o 5 cm.

Skladovanie Materiál sa môže skladovať  2 roky.

Zvlášť vhodné pre: KÖSTER Bikuthan® 1C, KÖSTER Deuxan® 2C, KÖSTER 21, KÖSTER NB 4000, KÖSTER NB Elastic grey, KÖSTER NB Elastic white.

Balenie: 100 cm x 100 m, 100 m² kotúč (W 411 100), možnosť metrového predaja.

TECHNICKÝ LIST

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: