KÖSTER Deuxan 2K, asfaltová hydroizolácia základov a základovej platne, protiradónová ochrana

KÖSTER Deuxan 2C je dvojzložková, tlaku odolná, elastická, polymérne modifikovaná, vláknitá asfaltová stierka pre bezpečné utesnenie budov podľa DIN 18533, ako sú napr. pivnice, suterény. Odolná voči tlakovej vode, schválená stavebnými úradmi. KÖSTER Deuxan 2C je odolný voči prenikaniu radónu. 

Môžeme doručiť do:
29.9.2023
Skladom
Značka: KÖSTER
€92 / ks €76,67 bez DPH
Kategória: Hydroizolácie
Hmotnosť: 32 kg
Dvojzložková: áno
Proti tlakovej vode: áno

KÖSTER Deuxan 2K

Trhliny prekrývajúca, 2-zložková synteticky modifikovaná bitúmenová hrubovrstvá hydroizolačná stierka na stavebné konštrukcie podľa DIN 18533.

KÖSTER Deuxan 2C je dvojzložkový, bez polystyrénu, fibrovaný polymérne modifikovaný asfaltový tmel (PMBC) pre bezpečné utesnenie stavebných konštrukcií podľa DIN 18533, triedy expozície W1-E, W2.1-E, W3- E a W4-E.

KÖSTER Deuxan2C prekrýva trhliny v podklade, izolácia proti tlakovej vode, rýchlejšie vytvrdzuje, má tvrdší povrch ako jednozložkový výrobok. KÖSTER Deuxan 2C je tiež odolný voči prenikaniu radónu.

Dvojzložková, tlaku odolná, elastická, polymérne modifikovaná, vláknitá asfaltová stierka pre bezpečné utesnenie budov podľa DIN 18 195, ako sú napr. pivnice. Odolná voči tlakovej vode, schválená stavebnými úradmi. Izolácia voči radónu.

Oblasti použitia

KÖSTER Deuxan 2C je určený na bezpečné a trvalé exteriérové tesnenie suterénnych stien, podkladov, podlahových dosiek atď. a na hydroizoláciu balkónov, terás bez obytných podstrešných priestorov, ako aj mokrých a vlhkých priestorov. KÖSTER Deuxan 2C sa už dlhé roky úspešne používa proti tlakovej vode (spotreba min. 6 kg/m²). KÖSTER Deuxan 2C je určený na bezpečnú a trvalú vonkajšiu hydroizoláciu podzemných stien, základov, podlahových dosiek atď. Je určený na medzivrstvovú konštrukčnú hydroizoláciu balkónov, terás bez obytných podstrešných konštrukcií, ako aj pre vlhké priestory.

KÖSTER Deuxan 2C je vhodný aj na lepenie izolačných a drenážnych dosiek. Podľa DIN 18533: 2017-07: W1-E: Pôdna vlhkosť a voda bez hydrostatického tlaku W2-E: Voda s hydrostatickým tlakom W3-E: voda bez hydrostatického tlaku na stropoch pokrytých zemou W4-E: Zrážková voda a pôdna vlhkosť na stenách, ako aj kapilárna voda vo vnútri a pod stenami

Vyhotovenie hydroizolácie musí byť vykonané v súlade s podmienkami zaťaženia podľa DIN 18533, časť 1, oddiel 5. Podmienka zaťaženia (trieda vystavenia vplyvu vody) musí byť pred aplikáciou určená projektantom. KÖSTER Deuxan 2C sa úspešne používa proti tlakovej vode po mnoho rokov (spotreba minimálne 6 kg / m2).

Spotreba: 4 - 6 kg/m²

Balenie: 32 kg vedro; tekutá zložka 24 kg; prášková zložka 8kg (W 252 032).

Vždy dodržiavajte pracovný postup uvedený v príslušných technických listoch a príručkách.

HYDROIZOLÁCIA ZÁKLADOV A PIVNÍC

TECHNICKÝ LIST

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: