KÖSTER Deuxan 2K (certifikát na protiradónovú ochranu)

Kód: 8360
€83,90 €69,92 bez DPH
Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
8.12.2021

Bitumenová stierka s vynikajúcimi vlastnosťami, tlaku odolná, elastická, polymérne modifikovaná, vláknitá asfaltová, pre bezpečné utesnenie budov podľa DIN 18 195, ako sú napr. pivnice.

Detailné informácie

15 rokov skúseností Na trhu pôsobíme už 15 rokov

100% preverené produkty Produkty používame a odporúčame

Rýchle doručenie tovar doručíme do 2 pracovných dní

Kamenná predajňa na adrese Hraničná 16

Podrobný popis

KÖSTER Deuxan 2K

Trhliny prekrývajúca, 2-zložková synteticky modifikovaná bitúmenová hrubovrstvá hydroizolačná stierka na stavebné konštrukcie podľa DIN 18533.

KÖSTER Deuxan 2C je dvojzložkový, bez polystyrénu, fibrovaný polymérne modifikovaný asfaltový tmel (PMBC) pre bezpečné utesnenie stavebných konštrukcií podľa DIN 18533, triedy expozície W1-E, W2.1-E, W3- E a W4-E. KÖSTER Deuxan2C prekrýva trhliny v podklade, izolácia proti tlakovej vode, rýchlejšie vytvrdzuje, má tvrdší povrch ako jednozložkový výrobok. KÖSTER Deuxan 2C je tiež odolný voči prenikaniu radónu.

Dvojzložková, tlaku odolná, elastická, polymérne modifikovaná, vláknitá asfaltová stierka pre bezpečné utesnenie budov podľa DIN 18 195, ako sú napr. pivnice. Odolná voči tlakovej vode, schválená stavebnými úradmi. Izolácia voči radónu.

Oblasti použitia KÖSTER Deuxan 2C je určený na bezpečné a trvalé exteriérové tesnenie suterénnych stien, podkladov, podlahových dosiek atď. a na hydroizoláciu balkónov, terás bez obytných podstrešných priestorov, ako aj mokrých a vlhkých priestorov. KÖSTER Deuxan 2C sa už dlhé roky úspešne používa proti tlakovej vode (spotreba min. 6 kg/m²). KÖSTER Deuxan 2C je určený na bezpečnú a trvalú vonkajšiu hydroizoláciu podzemných stien, základov, podlahových dosiek atď. Je určený na medzivrstvovú konštrukčnú hydroizoláciu balkónov, terás bez obytných podstrešných konštrukcií, ako aj pre vlhké priestory. KÖSTER Deuxan 2C je vhodný aj na lepenie izolačných a drenážnych dosiek. Podľa DIN 18533: 2017-07: W1-E: Pôdna vlhkosť a voda bez hydrostatického tlaku W2-E: Voda s hydrostatickým tlakom W3-E: voda bez hydrostatického tlaku na stropoch pokrytých zemou W4-E: Zrážkova voda a pôdna vlhkosť na stenách, ako aj kapilárnavoda vo vnútri a pod stenami

Vyhotovenie hydroizolácie musí byť vykonané v súlade s podmienkami zaťaženia podľa DIN 18533, časť 1, oddiel 5. Podmienka zaťaženia (trieda vystavenia vplyvu vody) musí byť pred aplikáciou určená projektantom. KÖSTER Deuxan 2C sa úspešne používa proti tlakovej vode po mnoho rokov (spotreba minimálne 6 kg / m2).

Spotreba: 4 - 6 kg/m²

Balenie: 32 kg vedro; tekutá zložka 24 kg; prášková zložka 8kg (W 252 032)

TECHNICKÝ LIST

Dodatočné parametre

Kategória: ZÁKLADY DOMOV, PIVNICE
Hmotnosť: 32 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: