Bazény, nádrže, potrubia

Rozhodli ste sa postaviť si bazén svojpomocne a neviete, aké materiály použiť? Pozrite si širokú ponuku všetkého, čo k hydroizolácii bazéna potrebujete. Ponúkame univerzálne i špeciálne hydroizolácie vo forme izolačnej tekutej gumy, hydrofóbnej opravnej malty, kaučukovo-bitúmenových membrán či penetračných náterov. U nás nájdete aj rôzne pomocné materiály na izolovanie žumpy, tesnenie na vodovodné potrubie a špeciálne materiály na utesnenie káblov alebo aktívne zastavenie priesakov v priebehu niekoľkých sekúnd.

Na prvom obrázku je vidieť poistnú hydroizoláciu bazéna zhotovenú z materiálu KOSTER NB1. Je to minerálna stierka – kryštalická hydroizolácia, ktorá funguje z oboch strán – nepustí vodu zvonka dnu, ani zvnútra von. Následne sa zrealizuje primárna hydroizolácia bazéna, bazénová fólia, aby bol bazén obvykle klasicky modrý s hladkou fóliou vo vnútri.

Pre nádrže, či už máte namysli žumpy alebo vodojemy, sa odporúča použiť opäť KOSTER NB1, táto stierka môže byť v styku s pitnou vodou. Ako alternatívu môžete použiť KOSTER KD Systém, pokiaľ potrebujete hydroizolovať zvnútra. Pre utesnenie potrubných či káblových prestupov odporúčame KOSTER KB Flex 200, trvale mäkký tmel pre utesnenie aj proti tlakovej vode.

b1 grey baze KB Flex-40

Najpredávanejšie

Hore
Ďalšie produkty
29 položiek celkom