KÖSTER WATERSTOP (rýchle zastavenie priesakov)

Rýchle zastavenie, mierne sa rozpínajúca opravná malta. Vytvára sa silná väzba medzi existujúcim podkladom a maltou.

Môžeme doručiť do:
28.6.2024
Skladom
Značka: KÖSTER
€82 / ks €68,33 bez DPH
Kategória: Hydroizolácie
Hmotnosť: 15 kg

KÖSTER WATERSTOP

KÖSTER Waterstop je rýchlo vytvrdzujúca, expandujúca zátka a opravná malta. Vďaka rýchlemu vytvrdzovaniu a miernej expanzii vytvrdzovacej malty sa dosiahne intenzívny kontakt medzi existujúcim podkladom a maltou. Týmto spôsobom je možné rýchlo uzavrieť aj trhliny s tlakovou vodou a únikom vody.

Oblasti použitia:

Zariadenie KÖSTER Waterstop sa môže použiť na rýchle utesnenie presakovania vody v betónových, murovaných konštrukciách ako aj prírodných kameňoch. Materiál môže byť tiež použitý na vytvorenie fabiónov, ktoré sú vystavené tlakovej vode, na utesnenie trhlín v stenách, šachtách, priechodov káblov a potrubí, utesnenie poškodených spojov potrubí v kanalizačných stavbách, aj keď sú vystavené tlakovej vode.

Aplikácia:

Zmiešajte KÖSTER Waterstop s cca. 220 ml / kg čistej vody homogénne do tuhej malty. Vďaka rýchlemu vytvrdzovaniu odporúčame pripraviť naraz len malé množstvá. V prípade únikov sa malta ručne natlačí do dutiny a potom pevne pritlačí cca. 1 - 2 minúty (až do vytvrdnutia). Ak sú teploty nízke, čas vytvrdzovania sa môže urýchliť predhriatím zámesovej vody (telová teplota). Teplota podkladu a okolitá teplota by nemali byť nižšie ako + 5° C. Aby ste zabránili úniku vlhkosti z priestoru okolo úniku, odporúča sa pokryť túto oblasť pomocou stierky KÖSTER NB 1 Grey (na vzdialenosť s polomerom cca 40 cm okolo úniku, spotreba cca 4,0 kg/m2). Ak je podklad silne poškodený soľou a vlhkosťou, povrch musí byť ošetrený systémom KÖSTER KD System.

Spotreba: cca. 2 kg/l objemu

Balenie: 15 kg vedro (W 540 015)

TECHNICKÝ LIST

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: