KÖSTER WATERSTOP (rýchle zastavenie priesakov)

Rýchle zastavenie, mierne sa rozpínajúca opravná malta. Vytvára sa silná väzba medzi existujúcim podkladom a maltou.

Môžeme doručiť do:
29.6.2022
Skladom (>5 ks)
Kód: 8387
Značka: KÖSTER
€74 €61,67 bez DPH
Kategória: Hydroizolácie
Hmotnosť: 15 kg

KÖSTER WATERSTOP

KÖSTER Waterstop je rýchlo vytvrdzujúca, expandujúca zátka a opravná malta. Vďaka rýchlemu vytvrdzovaniu a miernej expanzii vytvrdzovacej malty sa dosiahne intenzívny kontakt medzi existujúcim podkladom a maltou. Týmto spôsobom je možné rýchlo uzavrieť aj trhliny s tlakovou vodou a únikom vody.

Oblasti použitia:

Zariadenie KÖSTER Waterstop sa môže použiť na rýchle utesnenie presakovania vody v betónových, murovaných konštrukciách ako aj prírodných kameňoch. Materiál môže byť tiež použitý na vytvorenie fabiónov, ktoré sú vystavené tlakovej vode, na utesnenie trhlín v stenách, šachtách, priechodov káblov a potrubí, utesnenie poškodených spojov potrubí v kanalizačných stavbách, aj keď sú vystavené tlakovej vode.

Aplikácia:

Zmiešajte KÖSTER Waterstop s cca. 220 ml / kg čistej vody homogénne do tuhej malty. Vďaka rýchlemu vytvrdzovaniu odporúčame pripraviť naraz len malé množstvá. V prípade únikov sa malta ručne natlačí do dutiny a potom pevne pritlačí cca. 1 - 2 minúty (až do vytvrdnutia). Ak sú teploty nízke, čas vytvrdzovania sa môže urýchliť predhriatím zámesovej vody (telová teplota). Teplota podkladu a okolitá teplota by nemali byť nižšie ako + 5° C. Aby ste zabránili úniku vlhkosti z priestoru okolo úniku, odporúča sa pokryť túto oblasť pomocou stierky KÖSTER NB 1 Grey (na vzdialenosť s polomerom cca 40 cm okolo úniku, spotreba cca 4,0 kg/m2). Ak je podklad silne poškodený soľou a vlhkosťou, povrch musí byť ošetrený systémom KÖSTER KD System.

Spotreba: cca. 2 kg/l objemu

Balenie: 15 kg vedro (W 540 015)

TECHNICKÝ LIST

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie