KÖSTER NB1 Grey

Kód: 8356
€38 €31,67 bez DPH
Skladom (> 5 balenie)
Môžeme doručiť do:
26.1.2022

Nepriepustná minerálna hydroizolácia s obsahom kryštalických látok určená na hydroizoláciu z pozitívnej a negatívnej strany. KÖSTER NB 1 Grey sa vyznačuje vysokou odolnosťou voči tlakovej vode a oderom.

Detailné informácie

15 rokov skúseností Na trhu pôsobíme už 15 rokov

100% preverené produkty Produkty používame a odporúčame

Rýchle doručenie tovar doručíme do 2 pracovných dní

Kamenná predajňa na adrese Hraničná 16

Podrobný popis

 

 

KÖSTER NB1 Grey

Nepriepustná minerálna hydroizolácia KÖSTER NB1 Grey s obsahom kryštalických látok (> 130 m vodný stĺpec) určená na hydroizoláciu z pozitívnej a negatívnej strany. KÖSTER NB 1 Grey sa vyznačuje vysokou odolnosťou voči tlakovej vode a oderom. Možnosť použitia aj z negatívnej strany konštrukcie (t.j. z interiérovej strany, ak nie je možné odkopať stavbu). Schválená stavebnými orgánmi a testovaná v súlade s normami na pitnú vodu. Pre použitie v styku s pitnou vodou je nutné NEPOUŽIŤ disperziu NB1 Flex (mieša sa s vodou). Inak sa KÖSTER NB1 aplikuje ako sada (NB1 prášok 25kg + NB1 Flex mliečko 8L) s disperziou na báze latexu KÖSTER NB 1 Flex, ktorá má plastický efekt, zlepšuje priľnavosť k podkladu a zabraňuje predčasnému vysychaniu čerstvej suspenzie. Používa sa pri hydroizolácii novostavieb, rekonštrukciách, hydroizolácii pivníc, suterénov a vodných nádrží.

Koster NB 1 Grey - sivá je minerálna náterová vrstva obsahujúca kryštalizujúce a kapiláry upchávajúce látky. Môže byť použitá na izoláciu proti zemnej vlhkosti, beztlakovej a tlakovej podzemnej vode. Hydroizolácia spravená pomocou KÖSTER NB 1 Grey sa vyznačuje vynikajúcou odolnosťou proti tlaku a oderu a má vynikajúcu odolnosť voči chemikáliám. KÖSTER NB 1 Grey a je plne vodotesná aj v prípade tlakovej vody s tlakom do 13 barov. Vzhľadom k jej preniknutiu do štruktúry stavebnej konštrukcie suspenzia vytvára pevnú väzbu s podkladom a kapiláry sú uzavreté. Okrem hydraulického vytvrdnutia tesniacej hmoty, v zmesi sú aktivované kryštalizujúce látky, čo môže viesť k samovoľnému procesu tesnenia, aj keď sa v podklade vytvárajú mikrotrhliny.

Vonkajšia hydroizolácia suterénov a základov izolačnými systémami na báze asfaltov

Vnútorná hydroizolácia suterénov a základov na základovej doske s použitím minerálnych systémov

Spotreba: 2 - 4 kg/m2

Balenie: 25 kg vrece (W 221 025) (V prípade sady 25kg vrece a 8L bandaska s disperziou NB1 Flex).

TECHNICKÝ LIST

Dodatočné parametre

Kategória: ZÁKLADY DOMOV, PIVNICE
Hmotnosť: 25 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: