KÖSTER Restoration Plaster 1 Grey

Kód: 8381
€31 €25,83 bez DPH
Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
27.1.2022
Difúzna, soliam odolná sanačná omietka. Môže sa aplikovať ručne alebo strojne. Veľmi vysoká pórovitosť a hydrofóbne vlastnosti. Zabraňuje alebo znižuje tvorbu kondenzátu.

Detailné informácie

15 rokov skúseností Na trhu pôsobíme už 15 rokov

100% preverené produkty Produkty používame a odporúčame

Rýchle doručenie tovar doručíme do 2 pracovných dní

Kamenná predajňa na adrese Hraničná 16

Podrobný popis

 

 KÖSTER Restoration Plaster 1 Grey

Difúzna, soliam odolná sanačná omietka. Môže sa aplikovať ručne alebo strojom. Veľmi vysoká pórovitosť a hydrofóbne vlastnosti. Zabraňuje alebo znižuje tvorbu kondenzátu.

KÖSTER Restoration Plaster Grey je sanačná omietka určená na obnovu podkladov s vysokou vlhkosťou a zasolením. Vzhľadom na vysokú pórovitosť a hydrofóbnosť, KÖSTER Restoration Plaster Grey umožňuje bezproblémové sušenie a odsolenie muriva aj v prípade vysokého obsahu soli. Zlepšuje izolačné vlastnosti steny a tým pomáha predchádzať tvorbe kondenzátu. KÖSTER Restoration Plaster Grey neobsahuje ľahké plnidlá a preto nevyžaduje žiadne ďalšie povrchové úpravy pred aplikáciou priedušných farieb alebo tapiet, ktoré sú otvorené pre difúziu pár.

Oblasti použitia KÖSTER Restoration Plaster Grey je vhodná na opravu muriva poškodeného vlhkosťou a soľou, po inštalácii horizontálnej bariéry s KÖSTER Crisin 76, KÖSTER Mautrol, KÖSTER Mautrol 2C alebo KÖSTER Mautrol Flex 2C. Môže sa použiť na zníženie tvorby kondenzátu do vlhkých priestorov s vysokou vlhkosťou pomocou minerálnych tesniacich suspenzií, ako je KÖSTER KD-System alebo KÖSTER NB 1 Grey. KÖSTER Restoration Plaster Grey sa môže použiť aj ako vonkajšia omietka odolná voči vode. V prípade vonkajšieho použitia odporúčame aplikáciu opravnej malty KÖSTER Repair Mortar, pri základoch do výšky 30 cm nad zemou.

Video: Difúzne charakteristiky sanačných omietok KÖSTER.

 

Video k materiálu si môžete pozrieť TU.

Spotreba: cca. 12 kg/m² na cm hrúbky vrstvy

Balenie: 25 kg vrece (M 661 025)

1 paleta = 40 x 25 kg vriec (= 1,000 kg) (M 661 000)

TECHNICKÝ LIST

Dodatočné parametre

Kategória: BETÓN
Hmotnosť: 25 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: