KÖSTER Restoration Plaster Grey, sanačná omietka

KÖSTER Restoration Plaster Grey je difúzna, soliam odolná sanačná omietka. Môže sa aplikovať ručne alebo omietacím strojom. Vyznačuje sa vysokou pórovitosťou a výbornými hydrofóbnymi vlastnosťami. Zabraňuje alebo znižuje tvorbu kondenzátu.

Položka bola vypredaná…
Vypredané
Značka: KÖSTER
€36 / ks €30 bez DPH
Kategória: Hydroizolácie
Hmotnosť: 25 kg
Položka bola vypredaná…

 

KÖSTER Restoration Plaster Grey

KÖSTER Restoration Plaster Grey je sanačná omietka určená na obnovu podkladov s vysokou vlhkosťou a zasolením. Vzhľadom na vysokú pórovitosť a hydrofóbnosť, KÖSTER Restoration Plaster Grey umožňuje bezproblémové sušenie a odsolenie muriva aj v prípade vysokého obsahu soli. Zlepšuje izolačné vlastnosti steny a tým pomáha predchádzať tvorbe kondenzátu. KÖSTER Restoration Plaster Grey neobsahuje ľahké plnidlá a preto nevyžaduje žiadne ďalšie povrchové úpravy pred aplikáciou priedušných farieb alebo tapiet, ktoré sú otvorené pre difúziu pár.

Oblasti použitia KÖSTER Restoration Plaster Grey je vhodná na opravu muriva poškodeného vlhkosťou a soľou, po inštalácii horizontálnej bariéry s KÖSTER Crisin 76, KÖSTER Mautrol, KÖSTER Mautrol 2C alebo KÖSTER Mautrol Flex 2C. Môže sa použiť na zníženie tvorby kondenzátu do vlhkých priestorov s vysokou vlhkosťou pomocou minerálnych tesniacich suspenzií, ako je KÖSTER KD-System alebo KÖSTER NB 1 Grey. KÖSTER Restoration Plaster Grey sa môže použiť aj ako vonkajšia omietka odolná voči vode. V prípade vonkajšieho použitia odporúčame aplikáciu opravnej malty KÖSTER Repair Mortar, pri základoch do výšky 30 cm nad zemou.

 

Video k materiálu si môžete pozrieť TU.

Spotreba: cca. 12 kg/m² na cm hrúbky vrstvy. Na nerovnom povrchu môže byť spotreba vyššia.

Balenie: 25 kg vrece (M 661 025)

Farba: šedá

TECHNICKÝ LIST

Karta bezpečnostných údajov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: