Odvetrávacia lišta, biela, exteriérová

Kód: 10391
€15 €12,50 bez DPH
Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
27.1.2022
Odvetrávacia lišta sa používa na efektívnejšie sušenie muriva obvykle po injektáži, osadená prevažne v soklovej časti steny v kombinácii so sanačnou omietkou. Cena 15€/1kus (2,5m).

Detailné informácie

15 rokov skúseností Na trhu pôsobíme už 15 rokov

100% preverené produkty Produkty používame a odporúčame

Rýchle doručenie tovar doručíme do 2 pracovných dní

Kamenná predajňa na adrese Hraničná 16

Podrobný popis

Pozor: Odvetrávacie lišty určené do exteriéru majú predné otvory chránené proti dažďu výstupkami - protidažďovými žalúziami, interiérové lišty sú z oboch strán hladké.

Odvetrávacia lišta exteriérová

Popis: Odvetrávacia lišta sa používa na efektívnejšie sušenie muriva obvykle po injektáži, osadená prevažne v soklovej časti steny v kombinácii so sanačnou omietkou (hrubá omietka Koster Restoration Plaster a vrchná štuková Koster Fine Plaster - v odtieňoch šedá (grey) a biela (white), ktorá pomáha pri odparovaní zbytkovej vlhkosti. Použitie v interiéri aj v exteriéri. Exteriérové lišty majú z vonkajšej strany protidažďové žalúzie, interiérové sú hladké. Osadenie soklových líšt predchádza odstránenie príčin vlhnutia muriva. Či už je to injektáž (napr. chemické podrezanie muriva), odstránenie zdrojov vody dotujúcich konštrukciu, hydroizolačné nátery alebo ich kombinácia. Lišty je možné kotviť okrem bežných spôsobov (natĺkacie hmoždiny, skrutky a pod.) napríklad aj lepením s použitím lepidiel typu Mamut glue.

Montáž: Lišta sa skladá z dvoch polovíc. Pred montážou sa rozdelia, spodná polovica sa nakotví zvoleným spôsobom k stene a druhá - vrchná (interiérová hladká alebo exteriérová so žalúziami) polovica sa nacvakne naspäť. Pred omietaním odporúčame lištu ochrániť, napríklad papierovou maliarskou páskou, pričom dbáme na to, aby vetracie otvory lišty zostali priechodné.

Balenie: kusové - 2,5m/ks

Farba: biela

Dodatočné parametre

Kategória: BETÓN
Hmotnosť: 1 kg
Dĺžka (cm): 2.5

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: