KÖSTER SB Bonding Emulsion

Viacúčelová kvapalná plastifikujúca disperzia pre použitie so všetkými maltami, omietkami a tesniacimi suspenziami na báze cementu. Bez rozpúšťadiel, zmäkčovadiel a plnív. Produkt poskytuje plastifikačný efekt, zvyšuje pružnosť a znižuje absorpciu minerálnych systémov.

Môžeme doručiť do:
29.6.2022
Skladom (>5 ks)
Kód: 8466
Značka: KÖSTER
€95 €79,17 bez DPH
Kategória: Hydroizolácie
Hmotnosť: 10 kg

KÖSTER SB Bonding Emulsion

Viacúčelová kvapalná plastifikujúca disperzia KÖSTER SB Bonding Emulsion pre použitie so všetkými maltami, omietkami a tesniacimi suspenziami na báze cementu. Bez rozpúšťadiel, zmäkčovadiel a plnív. Produkt poskytuje plastifikačný efekt, zvyšuje pružnosť a znižuje absorpciu minerálnych systémov. Po úplnom vytvrdnutí je vodotesná. Typická oblasť použitia: ako prísada na hydroizoláciu NB 1 Grey.

KÖSTER SB Bonding Emulsion je univerzálne použiteľná syntetická kvapalina pre všetky cementové malty, omietky a tesniace suspenzie. KÖSTER SB Bonding Emulsion je rozpúšťadlo, zmäkčovadlo a neobsahuje plnivo. Pri pridávaní k systémom na báze minerálov syntetická kvapalina zvyšuje pružnosť a znižuje absorpciu vody. Kondenzačná emulzia KÖSTER SB Bonding Emulsion je vodotesná, čo znamená, že po jej nanesení nie je možné ju ani umývať a nie ani zmývateľná dažďom.

Emulzia KÖSTER SB Bonding Emulsion sa môže použiť vo všetkých prípadoch, keď sa musí dosiahnuť dobré spojenie medzi maltami, omietkami, tesniacimi suspenziami, betónom a existujúcimi minerálnymi podkladmi. Ako prísada do minerálnych systémov syntetická prísada spôsobuje zvýšenie pružnosti a zároveň zníženie absorpcie vody. Vďaka syntetickej prísade vytvrdené malty a omietky značne odolávajú mrazu, soliam a iným agresívnym látkam. Okrem toho KÖSTER SB-Bonding Emulsion zlepšuje aplikačné vlastnosti a spracovateľnosť čerstvých malt.

Príprava hydroizolačnej zmesi s použitím KÖSTER SB Bonding Emulsion

5 - 30 kg na 100l zámesovej vody KÖSTER NB 1 Grey/Sivá a všetky tesniace suspenzie KÖSTER: Pri každom vrecku s hmotnosťou 25 kg zameňte 1 - 2 kg zmiešavacej vody s emulziou KÖSTER SB Bonding Emulsion. Malty KÖSTER: Pri každom 25 kg vrecku cca. 800 ml KÖSTER SB Bonding Emulsion Pre cementové adhézne nátery: približne 200 g / m².

Spotreba: 5 - 30 kg na 100l zmesovej vody

Balenie: 10 kg kanister (W 710 010)

TECHNICKÝ LIST - KOSTER SB Bonding

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie