KÖSTER SB Bonding Emulsion

Viacúčelová kvapalná plastifikujúca disperzia pre použitie so všetkými maltami, omietkami a tesniacimi suspenziami na báze cementu. Bez rozpúšťadiel, zmäkčovadiel a plnív. Produkt poskytuje plastifikačný efekt, zvyšuje pružnosť a znižuje absorpciu minerálnych systémov.

Môžeme doručiť do:
28.6.2024
Skladom
Značka: KÖSTER
€103 / ks €85,83 bez DPH
Kategória: Hydroizolácie
Hmotnosť: 10 kg

KÖSTER SB Bonding Emulsion

Viacúčelová kvapalná plastifikujúca disperzia KÖSTER SB Bonding Emulsion pre použitie so všetkými maltami, omietkami a tesniacimi suspenziami na báze cementu. Bez rozpúšťadiel, zmäkčovadiel a plnív. Produkt poskytuje plastifikačný efekt, zvyšuje pružnosť a znižuje absorpciu minerálnych systémov. Po úplnom vytvrdnutí je vodotesná.

Typická oblasť použitia: ako prísada na hydroizoláciu NB 1 Grey.

Vlastnosti:

KÖSTER SB Bonding Emulsion je univerzálne použiteľná syntetická kvapalina pre všetky cementové malty, omietky a tesniace suspenzie. KÖSTER SB Bonding Emulsion je rozpúšťadlo, zmäkčovadlo a neobsahuje plnivo. Pri pridávaní k systémom na báze minerálov syntetická kvapalina zvyšuje pružnosť a znižuje absorpciu vody. Kondenzačná emulzia KÖSTER SB Bonding Emulsion je vodotesná, čo znamená, že po jej nanesení nie je možné ju ani umývať a nie ani zmývateľná dažďom.

Oblasti použitia:

Emulzia KÖSTER SB Bonding Emulsion sa môže použiť vo všetkých prípadoch, keď sa musí dosiahnuť dobré spojenie medzi maltami, omietkami, tesniacimi suspenziami, betónom a existujúcimi minerálnymi podkladmi. Ako prísada do minerálnych systémov syntetická prísada spôsobuje zvýšenie pružnosti a zároveň zníženie absorpcie vody.

Vďaka syntetickej prísade vytvrdené malty a omietky značne odolávajú mrazu, soliam a iným agresívnym látkam. Okrem toho KÖSTER SB-Bonding Emulsion zlepšuje aplikačné vlastnosti a spracovateľnosť čerstvých mált.

Príprava hydroizolačnej zmesi s použitím KÖSTER SB Bonding Emulsion:

5 - 30 kg na 100l zámesovej vody KÖSTER NB 1 Grey/Sivá a všetky tesniace suspenzie KÖSTER: Pri každom vrecku s hmotnosťou 25 kg zameňte 1 - 2 kg zmiešavacej vody s emulziou KÖSTER SB Bonding Emulsion.

Malty KÖSTER: Pri každom 25 kg vrecku cca. 800 ml KÖSTER SB Bonding Emulsion Pre cementové adhézne nátery: približne 200 g / m².

Spotreba: 5 - 30 kg na 100l zmesovej vody

Balenie: 10 kg kanister (W 710 010)

Bezpečnosť
Zabráňte kontaktu s očami (noste ochranné okuliare). Pri spracovávaní materiálu dodržujte všetky príslušné bezpečnostné predpisy.

 

TECHNICKÝ LIST - KOSTER SB Bonding

Karta bezpečnostných údajov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: