KÖSTER Repair Mortar Plus

Mierne expandujúca, hydrofóbna, rýchlo tuhnúca malta, ktorá je odolná voči tlakovej vode. Pri zmiešaní s emulziou KÖSTER SB Bonding sa stáva maltou s označením PCC.

Môžeme doručiť do:
28.6.2024
Skladom
Značka: KÖSTER
€51 / ks €42,50 bez DPH
Kategória: Hydroizolácie
Hmotnosť: 25 kg

KÖSTER Repair Mortar Plus

KÖSTER Repair Mortar Plus je vodotesná, rýchlo tuhnúca, mierne sa expandujúca opravná malta s vynikajúcou priľnavosťou aj na staré podklady stavebných materiálov. Pridaním emulzie KÖSTER SB Bonding Emulsion sa môže použiť ako malta PCC (polymérne modifikovaný cementový betón).

Oblasti použitia: Materiál je určený na vykonávanie vodotesných opráv a povrchov. Môže sa použiť na prípravu fabiónov v styku stena / podlaha, ktoré sú vystavené tlakovej vode pred aplikáciou asfaltových stierkových izolácií (KÖSTER Bikuthan 1C a 2C, KÖSTER Deuxan Professional a 2C) a minerálnych náterov (KÖSTER KD System , KÖSTER NB atď.). Materiál sa môže použiť na prípravu základov pod strojné zariadenia, ako aj na vyplnenie dutín, trhlín a nadmerných dilatačných spojení.

Aplikácia: Zmiešajte 25 kg opravnej malty KÖSTER s 2,5 - 3,0 l vody + 800 ml emulzie KÖSTER SB-Bonding. Nalejte ¾ kvapaliny do zmiešavacej nádoby a pridajte prášok v dávkach, zatiaľ čo sa neustále mieša s pomaly sa otáčajúcim elektrickým mixérom. Pri zmiešaní pridajte zostávajúcu ¼ kvapaliny podľa potreby, aby sa malta upravila na požadovanú konzistenciu. Zmiešajte až do dosiahnutia homogénnej konzistencie bez hrudiek. Doba miešania je cca. 3 minúty. Naneste maltu pomocou bežného murárskeho náradia.

Spracovanie fabiónu (vystavenému tlakovej vode) : podklad musí byť pretrený s KÖSTER NB 1 Grey (spotreba: cca 4 kg / m2). Nechajte KÖSTER NB 1 Grey vytvrdzovať najmenej 24 hodín. Potom je možné spracovať fabión (s priemerom cca 4 - 6 cm) pomocou KÖSTER Repair Mortar Plus (zmiešať 25 kg prípravku KÖSTER Repair Mortar Plus s 2,5 - 3,0 l vody + 800 ml SB-lepiacej emulzie). Po ďalších 24 hodinách môže byť fabión potiahnutý stierkovou izoláciou KÖSTER (napr. KÖSTER Deuxan 2C).

Balenie: 25 kg vrece (W 532 025)

TECHNICKÝ LIST

Karta bezpečnostných údajov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: