KÖSTER Repair Mortar Plus

Mierne expandujúca, hydrofóbna, rýchlo tuhnúca malta, ktorá je odolná voči tlakovej vode. Pri zmiešaní s emulziou KÖSTER SB Bonding sa stáva maltou s označením PCC.

Môžeme doručiť do:
29.6.2022
Skladom (>5 ks)
Kód: 8379
Značka: KÖSTER
€46 €38,33 bez DPH
Kategória: Hydroizolácie
Hmotnosť: 25 kg

KÖSTER Repair Mortar Plus

KÖSTER Repair Mortar Plus je vodotesná, rýchlo tuhnúca, mierne sa expandujúca opravná malta s vynikajúcou priľnavosťou aj na staré podklady stavebných materiálov. Pridaním emulzie KÖSTER SB Bonding Emulsion sa môže použiť ako malta PCC (polymérne modifikovaný cementový betón).

Oblasti použitia: Materiál je určený na vykonávanie vodotesných opráv a povrchov. Môže sa použiť na prípravu fabiónov v styku stena / podlaha, ktoré sú vystavené tlakovej vode pred aplikáciou asfaltových stierkových izolácií (KÖSTER Bikuthan 1C a 2C, KÖSTER Deuxan Professional a 2C) a minerálnych náterov (KÖSTER KD System , KÖSTER NB atď.). Materiál sa môže použiť na prípravu základov pod strojné zariadenia, ako aj na vyplnenie dutín, trhlín a nadmerných dilatačných spojení.

Aplikácia: Zmiešajte 25 kg opravnej malty KÖSTER s 2,5 - 3,0 l vody + 800 ml emulzie KÖSTER SB-Bonding. Nalejte ¾ kvapaliny do zmiešavacej nádoby a pridajte prášok v dávkach, zatiaľ čo sa neustále mieša s pomaly sa otáčajúcim elektrickým mixérom. Pri zmiešaní pridajte zostávajúcu ¼ kvapaliny podľa potreby, aby sa malta upravila na požadovanú konzistenciu. Zmiešajte až do dosiahnutia homogénnej konzistencie bez hrudiek. Doba miešania je cca. 3 minúty. Naneste maltu pomocou bežného murárskeho náradia.

Spracovanie fabiónu (vystavenému tlakovej vode) : podklad musí byť pretrený s KÖSTER NB 1 Grey (spotreba: cca 4 kg / m2). Nechajte KÖSTER NB 1 Grey vytvrdzovať najmenej 24 hodín. Potom je možné spracovať fabión (s priemerom cca 4 - 6 cm) pomocou KÖSTER Repair Mortar Plus (zmiešať 25 kg prípravku KÖSTER Repair Mortar Plus s 2,5 - 3,0 l vody + 800 ml SB-lepiacej emulzie). Po ďalších 24 hodinách môže byť fabión potiahnutý stierkovou izoláciou KÖSTER (napr. KÖSTER Deuxan 2C).

Balenie: 25 kg vrece (W 532 025)

TECHNICKÝ LIST

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie