KÖSTER NB Elastic Grey, hydroizolačná stierka

Hydroizolácia odolná voči oderu na betónové a murované konštrukcie, ktoré sú náchylné na popraskanie. KÖSTER NB Elastic Grey je 2-zložkový systém, premosťujúci trhliny do 2mm a je odolný voči tlakovej vode.

Môžeme doručiť do:
25.4.2024
Skladom
Značka: KÖSTER
€92 / ks €76,67 bez DPH
Kategória: Hydroizolácie
Hmotnosť: 33 kg
Farba: svetlá šedá
Spotreba cca: 3.6 – 4.5 kg / m2
Teplota pri aplikácii: + 5 ̊C to + 35 ̊C
Trieda materiálu: pružná cementová stierka
Vrstvy: 2 / bez základového náteru (zvlhčiť)

KÖSTER NB Elastic Grey

Hydroizolácia odolná voči oderu na betónové a murované konštrukcie, ktoré sú náchylné na popraskanie. KÖSTER NB Elastic Grey je 2-zložkový systém, premosťujúci trhliny do 2mm a je odolný voči tlakovej vode. Určený na hydroizoláciu balkónov, terás, dilatácii a stykov stavebných konštrukcií, taktiež sa používa ako lepidlo pod dlažbu. Odolný voči radónu.

Vlastnosti:

KÖSTER NB Elastic Grey je vodonepriepustný, elastický, odolný proti opotrebovaniu s vynikajúcou priľnavosťou na všetky minerálne podklady. Materiál môže preklenúť trhliny až do šírky 2 mm, je odolný proti oderu a je odolný voči koróznym kvapalinám, ako sú zriedené kyseliny a zásady. Má dobrú odolnosť voči UV žiareniu.

Výhody:

- preklenutie trhlín do 2 mm - pochôdzny - ideálne pre balkóny a terasy, pod dlažbou - vhodný pre vlhké povrchy - spolu s KÖSTER NB 1 Grey je vhodný na nepriepustnosť z negatívnej strany - systém na báze cementu - vhodný pre minerálne podklady, ako sú betónové a tehlové steny

Oblasti použitia:

KÖSTER NB Elastic Grey je oteruvzdorný, elastický a vodotesný produkt. Takéto riešenie je možné použiť na miesta vystavené mechanickému namáhaniu a oblastiam, ktoré môžu byť popraskané, ako sú napríklad hydroizolačné vrstvy na terasách a balkónoch, ako ochrana betónových povrchov, ako riešenie vodotesnosti pre vodné nádrže, bazény, vlhké miestnosti pod dlaždice a keramické obklady. Ak je KÖSTER NB Elastic Grey použitý ako vodotesná membrána (2 vrstvy), materiál sa môže použiť aj ako lepidlo na dlaždice (aplikované ako tretia vrstva). Nie je vhodná na hydroizoláciu proti negatívnemu tlaku vody a nie je vhodná na hydroizoláciu striech. Hydroizolácia na balkóny a terasy pred kladením keramických dlaždíc. Hydroizolácia na bazény z pozitívnej strany pred kladením keramických dlaždíc. Hydroizolácia hydrokanálov, stien priehrad, ale na vrstvu KÖSTER NB 1 Grey.

Hydroizolácia na sadrokartónové dosky, omietkové alebo cementové povrchy, ľahké cementové tvárnice a preglejky. Ochrana cementových omietok alebo betónu s trhlinami v dôsledku zmrštenia a infiltrácie vody. Ochrana betónových stĺpov a nosníkov proti prenikaniu oxidu uhličitého. Ochrana konštrukcií s neprimeranou krycou vrstvou betónu výstuže proti penetrácii agresívnych látok. Flexibilná ochranná vrstva nových betónových konštrukcií alebo opravených konštrukcií. Ochrana betónových povrchov, ktoré môžu prísť do styku so síranmi, morskou vodou a rozmrazovacími soľami, ako je chlorid sodný alebo chlorid vápenatý.

Spotreba: ako hydroizolácia cca. 3.6 - 4.5 kg/m², ako lepidlo pod dlažbu plus cca. 3 kg/m², v závislosti od typu dlažby

Balenie: 33 kg: prášková zložka - 25 kg vrece, tekutina - kartón (2 x 4 kg vrecia vo fólii) (W 233 033)

TECHNICKÝ LIST

 

Karta bezpečnostných údajov A 

Karta bezpečnostných údajov B

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: