KÖSTER BD Flex Tape K 120, rohová gumená páska

Vysoko flexibilná, tesniaca, pružná, pogumovaná páska. Vyrobená z kvalitného elastoméru, je odolná voči zriedeným kyselinám, zásadám a roztokom soli.

Používa sa v systéme KÖSTER BD 50, utesňuje konštrukčné spoje v mokrých miestnostiach, na balkónoch, terasách a prechodoch v oblasti stena / podlaha. Certifikovaný podľa ETAG 022.

Môžeme doručiť do:
24.5.2024
Skladom
Značka: KÖSTER
€28 / ks €23,33 bez DPH €28 / 1 ks
Kategória: Hydroizolácie
Hmotnosť: 2 kg

Vysoko flexibilná, tesniaca, pružná, pogumovaná páska. Vyrobená z kvalitného elastoméru, je odolná voči zriedeným kyselinám, zásadám a roztokom soli.

Používa sa v systéme KÖSTER BD 50, utesňuje konštrukčné spoje v mokrých miestnostiach, na balkónoch, terasách a prechodoch v oblasti stena / podlaha.

Certifikovaný podľa ETAG 022.

 

Technické údaje

- vnútorná šírka: 70mm

- vonkajšia šírka: 120mm

- hrúbka pásky: 0,6mm

- tlaková odolnosť: 2,5bar

- odolnosť tlakovej vode: až do 1,5bar

 

Oblasti použitia
KÖSTER BD Flex Tape K 120 vytvára homogénne spojenie medzi rôznymi hydroizolačnými plochami (napr. KÖSTER Deuxan, KÖSTER Bikuthan, KÖSTER BD 50, KÖSTER KBE Liquid Film, KÖSTER NB Elastic, KÖSTER Dachflex). Utesňuje konštrukčné spoje v mokrých miestnostiach, na balkónoch, terasách a prechodoch v oblasti stena / podlaha. Ako súčasť systému KÖSTER BD system, ktorý je certifikovaný podľa ETAG 022, sa KÖSTER BD Flex tape K 120 používa ako flexibilná hydroizolačná páska, ktorá je vložená do KÖSTER BD 50.

Aplikácia
Páska KÖSTER BD Flex Tape K 120 je umiestnená na povrchu dilatácií a trhlín na premostenie, pričom okraje na oboch okrajoch pásky sú zapustené do vodotesnej oblasti. Pružný gumový pás zostáva nezviazaný a môže tak kompenzovať pohyby stavebnej konštrukcie. Pri dilatácii a trhline väčšej ako 3 mm sa pred nanášaním pásky vyplní trhlina vhodným materiálom (napr. KÖSTER FS-V alebo FS-H) alebo vyplniť ju s elastickým materiálom (napr. s KÖSTER IN 2). Aplikácia v systéme KÖSTER BD-System podľa ETAG 022: Podklad je základný náter KÖSTER BD 50 Primer. Po uplynutí doby sušenia cca. 3 hodiny sa aplikuje prvá vrstva KÖSTER BD 50. Flexibilná páska KÖSTER BD Flex K 120 je zabudovaná do spojov stena / podlaha alebo do rohov, a to do čerstvého náteru KÖSTER BD 50. Po dostatočnom vysušení prvej vrstvy sa aplikuje druhá vrstva KÖSTER BD 50. Týmto spôsobom je sieťka na obidvoch stranách pásky prekrytá tak, že páska je úplne spojená s hydroizoláciou.

Balenie
10 m kotúč, 0.6 mm x 120 mm

TECHNICKÝ LIST

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: