KÖSTER BD 50 Primer, základný náter pre kúpelne

Špeciálny základný náter pre systém KÖSTER BD na suchých alebo savých podkladoch. Preniká hlboko do podkladu a vytvára tak vynikajúci lepiaci mostík pre následnú hydroizoláciu.

Môžeme doručiť do:
25.4.2024
Skladom
Značka: KÖSTER
€24 / ks €20 bez DPH €4,80 / 1 kg
Kategória: Hydroizolácie
Hmotnosť: 5 kg

KÖSTER BD 50 Primer je hlboko prenikajúci penetračný náter pod hydroizolačný náter 

Vlastnosti

KOSTER BD 50 Primer je vodou riediteľný, nízko viskózny základný náter založený na styrol-butadiéne.  Znižuje nasiakavosť minerálnych substrátov. Je bez rozpúšťadiel, zmäkčovadiel a plnív.

Technické údaje

Hustota 1.03 g / cm³

Povrch: mierne lepkavý

Aplikácia ďalšej vrstvy po cca. 3hodinách

Oblasti použitia

KOSTER BD 50 Primer je určený na aplikáciu na suché alebo vlhké nasiakavé podklady. Znižuje savosť podkladu a zvyšuje jeho pevnosť. Po vysušení je priehľadný. Povrch je mierne lepkavý. Základný náter je odolný voči vode, čo znamená, že po aplikácii sa nezmyje. KÖSTER BD 50 Primer je základný náter pre KÖSTER BD 50 ako súčasť systému KÖSTER BD.

Podklad

Podklad musí byť zbavený oleja a prachu, ako aj bez voľných častíc. Silne znečistené podklady sa musia čistiť pomocou vhodného čistiaceho prostriedku, ktorý sa musí opláchnuť. V prípade potreby očistite podklad pieskovaním.

Aplikácia

KÖSTER BD 50 Primer sa môže aplikovať štetcom alebo nástrekom. Počas vytvrdzovania nesmie teplota okolia a podkladu klesnúť pod + 5°C. Podkladový náter je pochôdzny po 3 hodinách a ďalšia vrstva sa môže aplikovať po 3 hodinách (okolitá teplota: cca + 20 °C).

Spotreba

cca. 0.05 - 0.1 kg/m2; v závislosti od nasiakavosti podkladu

Balenie

5 kg kanister

TECHNICKÝ LIST

Karta bezpečnostných údajov 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: