KÖSTER TPO 1.5 Pro - hydroizolačná fólia, rola 30m2

Kód: 9434
€360 €300 bez DPH
Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
8.12.2021
Hydroizolačná fólia KÖSTER TPO 1.5 sa používa na vodotesné izolovanie plochých striech, šikmých striech, zelených striech, terás, balkónov, strešných záhrad a podzemných garáží so zásypom a pri priamom vystavení poveternostným vplyvom. Použiteľné na hydroizoláciu nádrží. Vhodné na rekonštrukcie, ako aj novostavby. V prípade záujmu nás kontaktujte, obhliadneme, navrhneme a zrealizujeme kompletnú dodávku novej strechy s hydroizolačnou fóliou KÖSTER TPO.

Detailné informácie

15 rokov skúseností Na trhu pôsobíme už 15 rokov

100% preverené produkty Produkty používame a odporúčame

Rýchle doručenie tovar doručíme do 2 pracovných dní

Kamenná predajňa na adrese Hraničná 16

Podrobný popis

Hydroizolačná membrána KÖSTER TPO 1.5 na báze polyolefínu s centrálne zabudovanou sieťovinou zo sklenených vlákien

Fólie KÖSTER TPO sú vyrobené z pružného polyolefínu. Sieť zo sklenených vlákien je vložená do stredu membrány, aby sa dosiahla mimoriadne vysoká rozmerová stabilita a odolnosť voči perforácii. Ponúka vysokú spoľahlivosť a vyznačuje sa rýchlou a ekonomickou pokládkou. Membrány KÖSTER TPO sú UV-stabilné, odolné voči starnutiu, mikroorganizmom a môžu byť aplikované priamo na staré bitúmenové membrány.

Použitie

KÖSTER TPO strešné a hydroizolačné membrány sa používajú na vodotesné izolovanie vetraných a nevetraných plochých striech, šikmých striech, zelených striech, terás, balkónov, strešných záhrad a podzemných garáží so zásypom a pri priamom vystavení poveternostným vplyvom. Použiteľné na hydroizoláciu nádrží.

Vlastnosti

- plastová hydroizolačná membrána vyrobená z vysoko kvalitných termoplastických polyolefínov na báze polyetylénu - centrálna vložka zo skleneného rúna - rovnomerná kvalita materiálu (bez rozdielu medzi hornou a spodnou stranou) - homogénne spojenie so zváraním teplým vzduchom - odolná voči teplotám a počasiu - odolnosť voči starnutiu, hnilobe, krupobitiu - vysoká flexibilita za studena (≤ -50 ° C) - UV stabilná - odolná voči koreňovým systémom - kompatibilná s bitúmenom - kompatibilná s polystyrénom (nie je nutné separovať použitím geotextílií, ale priamo na polystyrén) - vhodná pre všetky druhy izolácie - odolná voči bežným mechanickým namáhaniam - odolná voči mikroorganizmom a útokom hlodavcov - priateľská k životnému prostrediu - bez zmäkčovadiel a chlóru - bezpečná pre zdravie, vodu, pôdu a rastliny - recyklovateľná.

Balenie

1.5 mm x 1.50 m x 20 m

Aplikácia

Video k aplikácii si môžete pozrieť TU.

Fólie KÖSTER TPO nie sú určené na svojpomocnú domácku aplikáciu, resp. je potrebné špeciálne náradie, o.i. teplovzdušná zváracia pištoľ, napr. LEISTER Triac ST 1600W. Pre aplikáciu fólie (prípadne konzultáciu, cenovú ponuku) nás kontaktujte.

.

 

TECHNICKÝ LIST

Dodatočné parametre

Kategória: BALKÓNY / TERASY
Hmotnosť: 48 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: