Vystužovacia textília netkaná biela, 10bm, š.10cm

Vystužovacia textília netkaná, 10bm, 10cm šírka, 50g/m2. Slúži na spevnenie tekutých hydroizolácií, zapracuváva sa do prvej čerstvej vrstvy, prekrýva sa druhou. Vhodné pre produkty Canada Rubber v prípade, keď zložité detaily vyžadujú extra ohybnosť textílie pre dokonalé priľnutie výstužnej vrstvy.

Môžeme doručiť do:
30.7.2024
Skladom
Značka: Canada Rubber
€6,50 / ks €5,42 bez DPH
Kategória: Hydroizolácie
Hmotnosť: 0.3 kg

 

Vystužovacia textília sa používa na vystužovanie spojov, potrubných, komínových či káblových prestupov alebo prierazov, prechodov rôznych materiálov kvôli rozdielnej teplotnej rozťažnosti. Ďalej prechodov vodorovná/zvislá konštrukcia (rohy, kúty) alebo detailov, kde sa predpokladá zvýšené pnutie. Tiež sa použije pri opravách poškodenej hydroizolácie (prelepenie rezných poškodení, prepichnutá či prerazená hydroizolácia). Vhodná napr. pri hydroizolácii kúpeľní (prepáskovanie všetkých rohov a kútov) na hydroizolačné prepojenie betónového poteru so stenou. Tiež zvlášť pri podlahovom vykurovaní, kedy podlaha zmenami teplôt výrazne dilatuje.

Aplikácia: Na pripravený podklad sa nanesie prvá vrstva hydroizolácie (napr. Koster MS Flex Foil alebo výrobky Canada Rubber), do ktorej sa vtlačí (štetcom, valčekom, pri tvarovo náročných detailoch aj ručne) textília tak, aby sa presýtila izolačným materiálom. Následne sa zatrie druhou vrstvou tak, aby výstužnú textíliu úplne zakryla. Po zaschnutí sa aplikuje ďalšia vrstva (niektoré produkty sa aplikujú v dvoch alebo viacerých samostatných vrstvách s časovým odstupom).

Gramáž 50g/1m2, Šírka 10cm, Dĺžka 1rolka = 10bm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: