KÖSTER CRISIN 76 Concentrate kartuša 200ml

KÖSTER Crisin 76 Concentrate je veľmi riedka, koncentrovaná syntetická živica bez rozpúšťadiel. Preniká hlboko i do najmenších kapilár a pórov stavebného materiálu. KÖSTER Crisin 76 Concentrate vytláča vodu z kapilár vzhľadom na veľmi nízku hustotu a povrchové napätie, ktoré je podstatne nižšie, ako povrchové napätie vody. Kapiláry ošetrené KÖSTER Crisin 76 koncentrátom sú potiahnuté živicou a sú hydrofóbne.

Môžeme doručiť do:
23.5.2022
Skladom (> 5 ks)
Kód: 8449
Značka: KÖSTER
€12,50 €10,42 bez DPH
Kategória: Hydroizolácie
Hmotnosť: 0.2 kg

 

Vlastnosti

KÖSTER Crisin 76 Concentrate je veľmi riedka, koncentrovaná syntetická živica bez rozpúšťadiel. Preniká hlboko i do najmenších kapilár a pórov stavebného materiálu.

Kapiláry ošetrené KÖSTER Crisin 76 koncentrátom sú potiahnuté živicou a sú hydrofóbne. Účinnosť injektážneho produktu je nezávislá od obsahu vlhkosti v murive, je takmer bez zápachu, zostane po vytuhnutí elastický a nerozkladá sa, pôsobí neutrálne, nezvetráva a nenapadá výstužnú oceľ. Materiál je počas aplikácie a po vytuhnutí odolný voči všetkým bežným agresívnym médiám, ktoré sa bežne nachádzajú v murivách, ako napr. kyseliny, zásady a soli.

Systém vsakovacích rohov s KÖSTER Crisin koncentrátom umožňuje rýchle a bezpečné utesnenie proti vzlínajúcej vlhkosti. Systém obsahuje okrem samotnej kartuše s injektážnou hmotou tiež rohovník Koster suction angle a kapilárnu tyčinku Koster Cappilary Rod.

Najdôležitejšia vlastnosť systému je jeho špeciálna prispôsobiteľnosť na špeciálne požiadavky daného objektu. Použitím systému vsakovacích rohov je možné:

  • výrazne znížiť hĺbku vŕtania, alebo presne vypočítať a dodržať skutočne potrebnú hĺbku vŕtania.
  • umiestniť horizontálnu bariéru priamo v horizontálnom spoji medzi prvým a druhým radom tehál.
  • navŕtať všetky diery z jednej strany, dokonca aj v prípade hrubších stien.
  • ušetriť čas a materiál.

 

Oblasti použitia

Na napustenie a beztlakové vstrekovanie na vytvorenie dodatočného horizontálneho tesnenia proti kapilárne vzlínajúcej vlhkosti vo všetkých minerálnych stavebných materiáloch. Môže sa aplikovať zvnútra alebo z vonku. Môže sa aplikovať v prípade vysokého stupňa prieniku vlhkosti a so všetkými stupňami kontaminácie soľou.

Aplikácia

Aplikácia KÖSTER Crisin 76 koncentrátu sa vykonáva prostredníctvom:

- systému vsakovacích rohov KÖSTER pre horizontálne nainštalovanú hydroizolačnú vrstvu

- Inštalácia prostredníctvom systému kartuší KÖSTER

TECHNICKÝ LIST

Spotreba

Orientačná hodnota: 0,04 l/m na 1 cm hrúbky steny

Horizontálne bariéry video TU.

Balenie

200ml kartuša

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie