KÖSTER CRISIN 76 Concentrate kartuša 200ml, hydroizolácia proti vzlínajúcej vlhkosti

KÖSTER Crisin 76 Concentrate je veľmi riedka, koncentrovaná syntetická živica bez rozpúšťadiel. Preniká hlboko i do najmenších kapilár a pórov stavebného materiálu. KÖSTER Crisin 76 Concentrate vytláča vodu z kapilár vzhľadom na veľmi nízku hustotu a povrchové napätie, ktoré je podstatne nižšie, ako povrchové napätie vody. Kapiláry ošetrené KÖSTER Crisin 76 koncentrátom sú potiahnuté živicou a sú hydrofóbne.

Môžeme doručiť do:
28.9.2022
Skladom (>5 ks)
Značka: KÖSTER
€12,50 €10,42 bez DPH
Kategória: Hydroizolácie
Hmotnosť: 0.2 kg

 

Vlastnosti

KÖSTER Crisin 76 Concentrate je veľmi riedka, koncentrovaná syntetická živica bez rozpúšťadiel. Preniká hlboko i do najmenších kapilár a pórov stavebného materiálu.

Kapiláry ošetrené KÖSTER Crisin 76 koncentrátom sú potiahnuté živicou a sú hydrofóbne. Účinnosť injektážneho produktu je nezávislá od obsahu vlhkosti v murive, je takmer bez zápachu, zostane po vytuhnutí elastický a nerozkladá sa, pôsobí neutrálne, nezvetráva a nenapadá výstužnú oceľ. Materiál je počas aplikácie a po vytuhnutí odolný voči všetkým bežným agresívnym médiám, ktoré sa bežne nachádzajú v murivách, ako napr. kyseliny, zásady a soli.

Systém vsakovacích rohov s KÖSTER Crisin koncentrátom umožňuje rýchle a bezpečné utesnenie proti vzlínajúcej vlhkosti. Systém obsahuje okrem samotnej kartuše s injektážnou hmotou tiež rohovník Koster suction angle a kapilárnu tyčinku Koster Cappilary Rod.

Najdôležitejšia vlastnosť systému je jeho špeciálna prispôsobiteľnosť na špeciálne požiadavky daného objektu. Použitím systému vsakovacích rohov je možné:

  • výrazne znížiť hĺbku vŕtania, alebo presne vypočítať a dodržať skutočne potrebnú hĺbku vŕtania.
  • umiestniť horizontálnu bariéru priamo v horizontálnom spoji medzi prvým a druhým radom tehál.
  • navŕtať všetky diery z jednej strany, dokonca aj v prípade hrubších stien.
  • ušetriť čas a materiál.

 

Oblasti použitia

Na napustenie a beztlakové vstrekovanie na vytvorenie dodatočného horizontálneho tesnenia proti kapilárne vzlínajúcej vlhkosti vo všetkých minerálnych stavebných materiáloch. Môže sa aplikovať zvnútra alebo z vonku. Môže sa aplikovať v prípade vysokého stupňa prieniku vlhkosti a so všetkými stupňami kontaminácie soľou.

Aplikácia

Aplikácia KÖSTER Crisin 76 koncentrátu sa vykonáva prostredníctvom:

- systému vsakovacích rohov KÖSTER pre horizontálne nainštalovanú hydroizolačnú vrstvu

- Inštalácia prostredníctvom systému kartuší KÖSTER

TECHNICKÝ LIST

Spotreba

Orientačná hodnota: 0,04 l/m na 1 cm hrúbky steny

Horizontálne bariéry video TU.

Balenie

200ml kartuša

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: