KÖSTER CRISIN 76 Concentrate kartuša 200ml

Kód: 8449
€12 €10 bez DPH
Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
8.12.2021
KÖSTER Crisin 76 koncentrát je veľmi riedka, koncentrovaná syntetická živica bez rozpúšťadiel. Preniká hlboko i do najmenších kapilár a pór stavebného materiálu. Vďaka svojej veľmi malej hustote a výrazne nižšiemu povrchovému napätiu ako u vody, KÖSTER Crisin 76 koncentrát odpudzuje vodu z kapilár. Kapiláry ošetrené KÖSTER Crisin 76 koncentrátom sú potiahnuté živicou a sú hydrofóbne.

Detailné informácie

15 rokov skúseností Na trhu pôsobíme už 15 rokov

100% preverené produkty Produkty používame a odporúčame

Rýchle doručenie tovar doručíme do 2 pracovných dní

Kamenná predajňa na adrese Hraničná 16

Podrobný popis

KÖSTER CRISIN 76 Concentrate

Vlastnosti

KÖSTER Crisin 76 Concentrate je veľmi riedka, koncentrovaná syntetická živica bez rozpúšťadiel. Preniká hlboko i do najmenších kapilár a pór stavebného materiálu. Vďaka svojej veľmi malej hustote a výrazne nižšiemu povrchovému napätiu ako u vody, KÖSTER Crisin 76 koncentrát odpudzuje vodu z kapilár. Kapiláry ošetrené KÖSTER Crisin 76 koncentrátom sú potiahnuté živicou a sú hydrofóbne. Účinnosť injektážneho produktu je nezávislá od obsahu vlhkosti v murive. KÖSTER Crisin76 koncentrát je takmer bez zápachu, zostane po vytuhnutí elastický a nerozkladá sa, pôsobí neutrálne, nezvetráva a nenapadá výstužnú oceľ. KÖSTER Crisin76 koncentrát je počas aplikácie a po vytuhnutí odolný voči všetkým bežným agresívnym médiám, ktoré sa bežne nachádzajú v murivách, ako napr. kyseliny, zásady a soli.

Systém vsakovacích rohov s KÖSTER Crisin koncentrátom umožňuje rýchle a bezpečné utesnenie proti vzlínajúcej vlhkosti. Systém obsahuje okrem samotnej kartuše s injektážnou hmotou tiež rohovník Koster suction angle a kapilárnu tyčinku Koster Cappilary Rod.

Najdôležitejšia vlastnosť systému je jeho špeciálna prispôsobiteľnosť na špeciálne požiadavky daného objektu. Použitím systému vsakovacích rohov je možné:

  • výrazne znížiť hĺbku vŕtania, alebo presne vypočítať a dodržať skutočne potrebnú hĺbku vŕtania.
  • umiestniť horizontálnu bariéru priamo v horizontálnom spoji medzi prvým a druhým radom tehál.
  • navŕtať všetky diery z jednej strany, dokonca aj v prípade hrubších stien.
  • ušetriť čas a materiál.

Technické údaje

Hustota: 0,91 g/cm3

Spôsob činnosti: zužuje póry/ hydrofóbny

Viskozita :15 mPa•s

Povrchové napätie : cca 24 mN / m (v porovnaní s vodou: 73 mN/m)

Oblasti použitia

Na napustenie a beztlakové vstrekovanie na vytvorenie dodatočného horizontálneho tesnenia proti kapilárne vzlínajúcej vlhkosti vo všetkých minerálnych stavebných materiáloch. Môže sa aplikovať zvnútra a/alebo zvonku. Môže sa aplikovať v prípade vysokého stupňa prieniku vlhkosti a so všetkými stupňami kontaminácie soľou.

Aplikácia

Aplikácia KÖSTER Crisin 76 koncentrátu sa vykonáva prostredníctvom:- systému vsakovacích rohov KÖSTER pre horizontálne nainštalovanú hydroizolačnú vrstvu- Inštalácia prostredníctvom systému kartuší KÖSTER

TECHNICKÝ LIST

Spotreba

Orientačná hodnota: 0,04 l/m na 1 cm hrúbky steny

Horizontálne bariéry video TU.

Dodatočné parametre

Kategória: CHEMICKÉ PODREZANIE MURIVA
Hmotnosť: 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: