Vážení zákazníci, dovoľujeme si vám oznámiť, že od 5.12.2023 bude naša prevádzka presťahovaná na novú adresu: Pestovateľská 6, 821 04 Bratislava. Telefónne čísla zostávajú v platnosti. Tešíme sa na vašu návštevu v našich nových priestoroch, kde sme vám plne k dispozícii v čase: pondelok – piatok: 07:30 – 16:00

KÖSTER Cappilary Rod - kapilárová tyčinka pre systém horizontálnej bariéry Crisin

Vsakovacia tyčinka k produktu Koster Crisin 76 Concentrate.

Pre beztlakové a materiálovo úsporné prevedenie vodorovných bariér proti vzlínajúcej vlhkosti pomocou systému nasávania KÖSTER.

Môžeme doručiť do:
6.12.2023
Skladom
Značka: KÖSTER
€5,60 / ks €4,67 bez DPH
Kategória: Hydroizolácie
Hmotnosť: 0.1 kg

 

KÖSTER Cappilary Rod

Patentovaná kapilárová tyčinka KÖSTER Cappilary Rod sa osadí do vyčistených vrtov. Na jej voľný koniec sa do vrtu osadí plastový rohovník Koster Suction angle, cez ktorý tyčinka absorbuje injektážnu zmes a uvoľňuje ju rovnomerne a priamo do muriva, účinne premosťuje trhliny a dutiny. V dutinách nie je zbytočný materiál. Plastový rohovník je špeciálne tvarovaný pre nasadenie kartuše s injektážnou hmotou (napr. KÖSTER Crisin 76 Concentrate).  Po vsiaknutí sa injektážnej zmesi do muriva a sa tyčinky vyberú a diera sa zapchá hydroizolačnou rýchlotuhnúcou vysprávkovou maltou KÖSTER Repair Mortar. Následne sa môže omietať sanačnou omietkou (hrubá omietka KÖSTER Restoration Plaster a štuková omietka KÖSTER Fine Plaster), prípadne osadiť odvetrávaciu lištu, ktorá v kritickom mieste urýchli odparovanie zvyšnej vody z konštrukcie.

Balenie: dĺžka: 90 cm, cena za 1ks

TECHNICKÝ LIST

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: