KÖSTER KD System - zastavenie tečúcej vody

Systém určený na bezpečné a trvalé utesnenie minerálnych podkladov z negatívnej strany proti tečúcej a tlakovej vode, ako aj na hydroizoláciu pivníc. KÖSTER KD Systém zastaví aktívne priesaky v konštrukcii a vytvorí trvalú hydroizolačnú vrstvu na murive a betóne. Všetky zložky KÖSTER KD Systému sú v jednom balení.

Môžeme doručiť do:
25.4.2024
Skladom
Značka: KÖSTER
€120 / sada €100 bez DPH
Kategória: Hydroizolácie
Hmotnosť: 18 kg

Hydroizolácia proti tlakovej vode z negatívnej strany

Vlastnosti
Systém KÖSTER KD, ktorý je šetrný k životnému prostrediu, zastavuje aktívny vstup vody a bezpečne utesňuje vodu pod tlakom z negatívnej strany. Je odolný voči soliam, ktoré sú škodlivé pre stavebnú štruktúru a pre agresívne látky, ktoré sú prítomné v zemi. Soli neodstránia úplne vytvrdený systém KÖSTER KD System od podkladu.
Systém sa skladá z 3 produktov:
KÖSTER KD 1 Base
Rýchle vytvrdzovanie minerálnej tesniacej suspenzie s vynikajúcou odolnosťou voči agresívnej podzemnej vode a vysokému tlaku vody.
KÖSTER KD 2 Blitzpowder
Vysoko reaktívny prášok s extrémne krátkym nastavením času. Pri aplikácii suchého prášku sú aktívne netesné vody zapečatené v priebehu niekoľkých sekúnd.
KÖSTER KD 3 Sealer
Extrémne nízka viskozita silikátovacej kvapaliny. Účinné zložky prenikajú hlboko do substrátu a reagujú na nerozpustnú zlúčeninu. Póry sú zapojené a natrvalo uzavreté mineralizačným procesom.

Oblasti použitia
Pre hydroizoláciu suterénov zvnútra, hydroizolačné šachty, ako aj pre všetky ostatné hydroizolácie proti tlakovej a stlačenej vode z pozitívnej alebo negatívnej strany na minerálnych podkladoch. KÖSTER KD 2 sa môže použiť aj na utesnenie a uzavretie trhlín pred použitím injektážnych živíc.

Aplikácia
Tri zložky systému KÖSTER KD System sa aplikujú podľa inštrukcií uvedených v technickom liste.

Ak musia byť nepriepustné aktívne netesnosti (od kvapkajúcej kvapaliny k tečúcej vode), prúd vody musí byť najskôr zastavený pred aplikáciou hydroizolácie. Na tento účel je možné použiť KÖSTER KD 2.

Sada obsahuje:

7,5 kg KD 1; 7,5 kg KD 2; 3 kg KD 3 - balenie spolu 18kg

 

TECHNICKÝ LIST

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: