Naše strešné fólie

KÖSTER BAUCHEMIE AG vyrába vysoko kvalitné strešné a hydroizolačné fólie už 30 rokov a je v tejto oblasti jedným z popredných  svetových výrobcov.

KÖSTER TPO membrány sú moderné strešné membrány, ktoré sú homogénne a trvalo zvarené horúcim vzduchom. Sú vyrobené z vysoko kvalitných flexibilných polyolefínov, známych aj ako „FPO“. Strešné fólie KÖSTER TPO sú na báze zmesi rôznych polyetylénov (PE) a ďalších prísad a majú vložku zo skleneného rúna. 

Tieto kvalitné strešné fólie sa vyznačujú veľkým množstvom vynikajúcich vlastností, ako je použitie rovnakej kvality suroviny na vrchnej aj spodnej strane, veľmi vysoká flexibilita pri nízkych teplotách (≤ -50 °C), kompatibilita s bitúmenom preukázaná v súlade s EN 1548, ako aj odolnosť voči mikroorganizmom a odolnosť voči prerastaniu koreňov. 

Tento najmodernejší, recyklovateľný a ekologický materiál predstavuje najnovšiu technológiu v konštrukcii jednovrstvových plochých striech. Dostupné farby sú šedá alebo svetlo-šedá. Špeciálne farby sú k dispozícii na požiadanie.