KÖSTER MS Flex Foil - tekutá fólia

Veľmi jednoducho aplikovateľná, jednozložková, rýchlo tuhnúca, vysoko pružná, UV odolná hydroizolácia s veľmi dobrou priľnavosťou na mnohých podkladoch.

hmotnosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
30.7.2024 30.7.2024 30.7.2024 Zvoľte variant
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Značka: KÖSTER
€349 / ks €66 / ks €127 / ks od €66 / ks €290,83 bez DPH €55 bez DPH €105,83 bez DPH od €55 bez DPH €13,96 / 1 kg €16,50 / 1 kg €15,88 / 1 kg
Kategória: Hydroizolácie

Hydroizolačný náter KOSTER MS Flex foil tekutá fólia je výsledok najmodernejšej technológie MS polymérov. V ňom sa zlučujú jedinečné vlastnosti a tvoria tento viacúčelový hydroizolačný materiál použiteľný v rôznych oblastiach. Dosahuje vysokú vodotesnosť a vynikajúcu priľnavosť k rôznym bežne používaným materiálom, ako betón, drevo, kovy, bitúmen, polykarbonát či PVC. Vzniká UV stabilná vodotesná odolná vrstva, je teda vhodný pre použitie v exteriéri aj interiéri. Koster MS Flex Foil je jednokomponentný, aplikovateľný priamo z vedra. Tuhne rýchlo, funkčný začína byť už od 30minút po aplikácii. Aplikuje sa v tekutom stave a preto je vhodný pre jednoduché vyhotovenie zložitých architektonických detailov. Neobsahuje rozpúšťadlá, má rozťažnosť až 500%, premosťuje trhliny. Okrem UV stability odoláva tiež soliam, starnutiu, hydrolýze či mrazu. Nie je určený ako finálna pochôdzna vrstva, bežné revízie a kontroly striech však zvláda výborne.

Vlastnosti

Koster MS Flex Foil je jednozložková, bezrozpúšťadlová, vysoko flexibilná a trhliny premosťujúca, UV odolná tekutá hydroizolácia s veľmi dobrou priľnavosťou, ktorá je využiteľná pri opravách striech (aj za ťažkých podmienok), pri novostavbách, aj na celé strechy, prípadne balkóny, terasy, na suché aj mokré podklady. Má označenie CE.

Vyrobený technológiou MS Polymer. Je charakterizovaný vynikajúcou priľnavosťou k širokej škále stavebných materiálov a môže byť aplikovaný na suché alebo mierne vlhké podklady. Aplikuje sa náterom, je to bezspojová hydroizolácia, čo značne uľahčuje aplikáciu na zložité architektonické detaily. Vďaka svojej UV stabilite je vhodný pre vnútorné aj vonkajšie použitie. Je odolný proti dažďu. KÖSTER MS Flex Foil neobsahuje rozpúšťadlá a neobsahuje izokyanáty. Rýchlo vytvrdzujúci povlak je vysoko ohybný, príležitostne pochôdzny, nestarnúci, odolný hydrolýze, UV žiareniu, soliam a mrazu.

Oblasti použitia:

KÖSTER MS Flex Foil je hydroizolačný materiál pre hydroizoláciu z pozitívnej strany, ako napr. betónové dosky, ploché strechy, terasy alebo balkóny, v mokrých a vlhkých priestoroch a podobných aplikáciách. Vďaka svojej výbornej priľnavosti k väčšine podkladov (vrátane muriva, betónu, poteru, PVC, FRP, plastom, kovu a bitúmenu) a vysokej elasticite je vynikajúcim opravovacím materiálom. Musia sa dodržiavať všeobecne uznávané zásady stavebnej technológie a platné stavebné normy.

Aplikácia:

KÖSTER MS Flex Foil sa nanáša štetkou, valčekom, stierkou alebo iným bežným murárskym náradím. Materiál sa tiež môže aplikovať aj nástrekom. Odporúčame používať peristaltické čerpadlo KÖSTER Peristaltic Pump. KÖSTER MS Flex Foil sa nanáša v dvoch vrstvách. Prvá vrstva musí dostatočne vyschnúť, aby nebola negatívne ovplyvnená aplikácia druhej vrstvy. Na miestach, ktoré pravdepodobne prasknú alebo na dilatáciách a stykoch (podlaha/stena), vložte vystužovaciu textílu (napr. tento typ) do čerstvej prvej vrstvy. Čerstvý náter musí byť chránený pred dažďom.

Balenie: 25 kg vedro, 2x4kg alu vrecko, 4kg alu vrecko

Spotreba: 1,5-2,5kg/m2. Nepresahujte spotrebu vrstvy o viac ako 100%.

TECHNICKÝ LIST

 

 

Karta bezpečnostných údajov 

KATALÓG MS FLEX FOIL

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: