KÖSTER Superfleece 10cm / 50m, 120g

Vysoko pevná polyesterová netkaná výstužná tkanina pre tekuté hydroizolačné výrobky.

 

Môžeme doručiť do:
24.5.2024
Skladom
Značka: KÖSTER
€80 / ks €66,67 bez DPH €1,60 / 1 m
Kategória: Hydroizolácie
Hmotnosť: 0.7 kg

Vlastnosti:
KÖSTER Superfleece je vysoko pevná polyesterová netkaná textília vhodná na použitie s tekutými hydroizolačnými produktmi na vystuženie v rohoch, oblastiach náchylných k praskaniu a pripojenia k žľabom, vpustom a podobným detailom. Používa sa na vystuženie predovšetkým na v miestach zaoblení skosení, opráv trhlín, zosilnenie prestupov a ventilačných šácht.
KÖSTER Superfleece vytvrdzuje spoločne s hydroizolačným tekutým produktom a vytvára vysoko odolnú vrstvu odolávajúcu pnutiu v trhlinách. Na použitie s kvapalnými hydroizolačnými produktmi ako KÖSTER MS Flex Foil, KÖSTER NB Elastic, KÖSTER Deuxan, KÖSTER Bikuthan, KÖSTER Dachflex, KÖSTER KBE a KÖSTER BD 50.

Výhody:
Vysoká flexibilita.
Ľahká netkaná textília;  
ľahko tvárna hydrofilná;  dobré spojenie s hydroizolačným produktom univerzálny produkt;  použitie s viacerými kvapalnými hydroizolačnými systémami.
Pre použitie vo vlhkých priestoroch, balkóny, terasy, strechy, spoje podlahových stien, rohy, hrany, trhliny, žľaby, vpusty a ďalšie detaily.

Oblasti použitia:
KÖSTER Superfleece umožňuje vytvoriť homogénnu tesniacu vrstvu a zabezpečuje bezpečnú výstuž v oblasti rohov a okrajov, dilatačných spojoch, trhlín a detailov v oblasti kúpeľní, mokrých miestností, balkónov, terás atď.

 

Balenie:
50 m rola, šírka 10 cm

TECHNICKÝ LIST

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: