KÖSTER PU-Flex 25, 600ml

KÖSTER PU Flex 25 je vysoko elastický polyuretánový tmel s dobrou odolnosťou voči UV žiareniu a vynikajúcou priľnavosťou k stavebným materiálom.

Produkt bol premenovaný z PU-907 na PU-Flex 25. 

Môžeme doručiť do:
24.5.2024
Skladom
Značka: KÖSTER
€14 / ks €11,67 bez DPH
Kategória: Hydroizolačné materiály
Hmotnosť: 1 kg

KÖSTER PU Flex 25 je vysoko elastický polyuretánový tmel s dobrou odolnosťou voči UV žiareniu a vynikajúcou priľnavosťou k stavebným materiálom. KÖSTER PU Flex 25 je jednozložkový a vytvrdzuje s vlhkosťou, aby vytvoril pružnú tesniacu hmotu, ktorá sa po vytvrdnutí môže prelakovať. Tesniaca hmota je nepružná, vysoko tixotropná, ľahko sa vyhladí a má dobrú spracovateľnosť.

Oblasti použitia:
KÖSTER PU Flex 25 je určený pre civilné a priemyselné použitie, expanzné a dilatačné spoje v stavebnej konštrukcii. Používa sa ako tesniaci prostriedok medzi betónom, maltou, murivom, prírodným a syntetickým kameňom, kovom, oceľou, hliníkom, drevom, keramickými dlaždicami, tuhými plastmi atď.

Aplikácia:

KÖSTER PU Flex 25 sa aplikuje s aplikačnou pištoľou, alebo priamo na pripravený povrch. V prípade dilatačných spojov, musí byť hĺbka škáry vymedzená kruhovým tesniacim profilom napr. Mirelon. Treba sa vyhnúť priľnavosti z tretej spodnej strany. Šírka škáry do 10 mm sa plní v pomere šírka / výška 1: 1, od 10 do 30 mm s pomerom 2: 1. Pri kritických podkladoch alebo neznámych materiáloch sa odporúča pred montážou vykonať odtrhové skúšky. Ak má podklad vrstvu, ktorá sa neodstráni (napr. nátery), musia sa vopred vykonať skúšky priľnavosti.

 

Balenie:
J235 - 600ml "saláma"

Spotreba:
cca. 1.30 kg/lt objemovo

 

Pred použitím si vždy prečítajte TECHNICKÝ LIST a dbajte na bezpečnosť.

Karta bezpečnostných údajov 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: