KÖSTER PU-Flex 25, 600ml

KÖSTER PU Flex 25 je vysoko elastický polyuretánový tmel s dobrou odolnosťou voči UV žiareniu a vynikajúcou priľnavosťou k stavebným materiálom.

Produkt bol premenovaný z PU-907 na PU-Flex 25. 

Môžeme doručiť do:
23.5.2022
Skladom (> 5 ks)
Kód: 355
€15,50 €12,92 bez DPH
Kategória: Materiály
Hmotnosť: 1 kg

KÖSTER PU Flex 25 je vysoko elastický polyuretánový tmel s dobrou odolnosťou voči UV žiareniu a vynikajúcou priľnavosťou k stavebným materiálom. KÖSTER PU Flex 25 je jednozložkový a vytvrdzuje s vlhkosťou, aby vytvoril pružnú tesniacu hmotu, ktorá sa po vytvrdnutí môže prelakovať. Tesniaca hmota je nepružná, vysoko tixotropná, ľahko sa vyhladí a má dobrú spracovateľnosť.

Oblasti použitia:
KÖSTER PU Flex 25 je určený pre civilné a priemyselné použitie, expanzné a dilatačné spoje v stavebnej konštrukcii. Používa sa ako tesniaci prostriedok medzi betónom, maltou, murivom, prírodným a syntetickým kameňom, kovom, oceľou, hliníkom, drevom, keramickými dlaždicami, tuhými plastmi atď.

Aplikácia:

KÖSTER PU Flex 25 sa aplikuje so špeciálnou nanášacou pištoľou KÖSTER bez prídavných zariadení, alebo priamo na pripravený povrch. V prípade dilatačných spojov, musí byť hĺbka škáry vymedzená kruhovým tesniacim profilom napr. Mirelon. Treba sa vyhnúť priľnavosti z tretej spodnej strany. Šírka škáry do 10 mm sa plní v pomere šírka / výška 1: 1, od 10 do 30 mm s pomerom 2: 1. Pri kritických podkladoch alebo neznámych materiáloch sa odporúča pred montážou vykonať odtrhové skúšky. Ak má podklad vrstvu, ktorá sa neodstráni (napr. nátery), musia sa vopred vykonať skúšky priľnavosti.

 

Balenie:
J235 - 600ml "saláma"

Spotreba:
cca. 1.30 kg/lt objemovo

 

Pred použitím si vždy prečítajte TECHNICKÝ LIST a dbajte na bezpečnosť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie