KÖSTER PU Primer 120

KÖSTER PU PRIMER 120 je jednozložkový penetračný náter (adhézny náter) na neporézne a nesavé podklady, ktorý zlepšuje priľnavosť- adhéziu výrobkov KÖSTER MS Flex Foil, prípadne KÖSTER PU Flex 25.  

Môžeme doručiť do:
24.5.2024
Skladom
Značka: KÖSTER
€28,30 / ks €23,58 bez DPH
Kategória: Penetračné nátery
Hmotnosť: 0.5 kg

KÖSTER PU PRIMER 120 sa používa v rámci systémového riešenia s výrobkami  KÖSTER MS Flex Foil a KÖSTER PU Flex 25. 

 

Vlastnosti:
KÖSTER PU Primer 120 podporuje priľnavosť polyuretánových tmelov. Obzvlášť vhodný výrobok pre neporézne povrchy: ako napr. tvrdé PVC, hliník, sklo a glazované dlaždice. Základný náter tiež čiastočne očistí povrch od mastnoty a aktivuje povrch.


Výhody:
- Jednozložkový výrobok
- Jednoduchá aplikácia
- Silná priľnavosť k povrchom
- Rýchloschnúci
- Nízka spotreba

 

Podklad:
Povrchy musia byť čisté, pevné, súdržné a suché. Prach, olej, mastnotu, staré nátery, cementové mlieko, výkvety, vosky, formový olej a podobné nečistoty je potrebné pred aplikáciou očistiť alebo odstrániť. Staré silikónové spoje je potrebné mechanicky odstrániť a očistiť odstraňovačom silikónu.


Aplikácia:
Pomocou bavlnenej handričky, ktorá nepúšťa vlákna, rozotrite malé množstvo KÖSTER PU Primer 120 na povrch a nechajte zaschnúť. Po zaschnutí základného náteru ihneď naneste tmel KÖSTER PU Flex 25, prípadne systémový výrobok KÖSTER MS Flex Foil. Odporúčame konzultáciu s technickým oddelením, ktoré Vám poskytne bližšie informácie.

Skladovanie:
Nádoby sa musia skladovať pri teplote +5°C až +30°C v tesne uzavretých nádobách. Chráňte pred priamym slnečným žiarením, chráňte pred vodou a mrazom. Materiál je možné skladovať po dobu 12 mesiacov.

Balenie:
250 ml plechovka


Bezpečnosť:
Tento výrobok je horľavý. Skladujte na suchom a dobre vetranom mieste v originálnom balení. Držte mimo dosahu detí. Pri spracovaní produktu dodržiavajte všetky štátne a miestne bezpečnostné predpisy, používajte ochranné pomôcky a prečítajte si TECHNICKÝ LIST.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: