BMB Systém, Profi-pack, likvidácia plesní

BMB Systém je produkt pre trvalú likvidáciu plesní a rias. Neprekrýva, nepremaľuváva, ale totálne likviduje a hĺbkovo odstraňuje plesne a spóry.

Môžeme doručiť do:
28.9.2022
Skladom (>5 ks)
Značka: BMB
€29,90 €24,92 bez DPH €29,90 / 1 ks
Kategória: Hydroizolácie
Hmotnosť: 1 kg

Odplesnenie - BMB Systém

BMB Systém je produkt pre trvalú likvidáciu plesní a rias. Nie je to spôsob prekrytia plesní, či premaľovania. Nie je to dezinfekcia, je to absolútna konečná likvidácia plesní vrátane spórov hlboko v konštrukcii. BMB Systém Profi-pack je sada troch zložiek v troch fľaštičkách, ktoré sa postupne aplikujú striekaním. Zmesi sa absorbujú do plesňou zamoreného podkladu, nejde teda o mechanické odstraňovanie a pri správnej aplikácii nedochádza k poškodeniu povrchu, omietky či dokonca farby. BMB Systém teda okrem samotnej likvidácie viditeľnej plesne pôsobí aj hĺbkovo, zlikviduje a vyplaví odumreté plesne a spóry až z hĺbky 3cm. Odumreté zbytky sú odplavené z konštrukcie a kompletne odstránené z ošetrovaného povrchu. Po ošetrení systémom BMB nezostávajú žiadne plesňové alergény či toxíny v prostredí.

V prípade lokálneho výskytu plesní je použitie mini sady BMB Systém Profi-pack ideálne, sada vystačí na bezpečné ošetrenie 0,5m2 povrchu. V prípade plesňou napadnutých miestností či nebodaj celých objektov či fasád nás kontaktujte, prídeme, obhliadneme, zmeriame rozsah zamorenia, navrhneme rozsah prác a odstránime plesne či riasy z Vášho domova. Po ukončení prác väčšieho rozsahu bude možné vrátiť sa do ošetrených priestorov najneskôr do 4 hodín.

Detailnejšie sa BMB Systému a odstraňovaniu plesní venujeme v tomto článku. Tam si prečítate o plesniach, ako sa ich natrvalo zbaviť, prezriete fotografie, ako BMB Systém účinkuje. Tiež je tam technický list alebo si zodpoviete často kladené otázky - FAQ.

Balenie obsahuje 3 x100ml fľaštičky.

 

273-11273-6   273-7   273-8   273-9

 

 

Pozrite si krátke video aplikácie a účinkoch systému BMB:

 

 

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: