KÖSTER KSK ALU 15 - samolepiaca membrána s hliníkovým povrchom

Samolepiaca kaučuk-bitúmenová tesniaca membrána prilepená za studena, ako hydroizolácia exponovaných oblastí, ako sú strechy, garáže alebo balkóny. Použiteľné v rozmedzí teplôt + 12 ° C a + 35 ° C. Balenie 1 rolka 0,96m x 20m, 19,2m2. 

Položka bola vypredaná…
Na objednávku
Značka: KÖSTER
€384 / balenie €320 bez DPH €20 / 1 m2
Kategória: Hydroizolácie
Hmotnosť: 37 kg
Položka bola vypredaná…
koster ksk alu 15 - amolepiaca kaučuk-bitúmenová tesniaca membrána prilepená za studena, ako hydroizolácia malých exponovaných oblastí, ako sú strechy, garáže alebo balkóny
Na objednávku

KÖSTER KSK ALU 15

KÖSTER KSK ALU 15 je samolepiaca kaučuk-bitúmenová tesniaca membrána prilepená za studena, ako hydroizolácia malých exponovaných oblastí, ako sú strechy, garáže alebo balkóny. Použiteľné v rozmedzí teplôt + 12 ° C a + 35 ° C.

KÖSTER KSK ALU 15 je laminovaná zosilnenou hliníkovou fóliou na hornej strane. Na jej aplikáciu nepoužívame zváranie horúcim vzduchom alebo propánovým plynom, je parotesná, nepriepustná, odolná voči poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Samolepiaca zmes na spodnej strane membrány je chránená odnímateľnou fóliou. Po aplikácii nie je potrebný zásyp vrstvou štrku na membránu. Membrána je odolná proti mrazu a rozmrazovacím soliam.

Oblasti použitia KÖSTER KSK ALU 15 je membrána vhodná na hydroizoláciu exponovaných oblastí, ako sú garážové strechy, balkóny a podobne. KÖSTER KSK ALU 15 sa môže použiť na novej konštrukcii, ako aj pri opravách.

Podklad Podklad musí byť čistý, suchý, rovný a bez ostrých rohov, škár alebo dutín. Podklad môže byť minerálny, polystyrén alebo drevený. V prípade podzemných stien z muriva musia byť škáry uzatvorené. Ako základný náter sa na podklad nanáša tenký náter KÖSTER KBE Liquid Foil (Spotreba: cca 250 - 500 g / m²). Prvá vrstva musí byť úplne vysušená. Aplikujte membránu v ten istý deň. V prípade silne nasiakavých substrátov (napr. pórobetón) môže byť potrebný druhý základný náter. Pri styku stena/podlaha je potrebné inštalovať fabióny s polomerom 4 - 6 cm pomocou cementovej malty, ako je napríklad KÖSTER Repair Mortar.

Fabión musí sa úplne vytvrdiť pred inštaláciou membrán KÖSTER KSK ALU 15 (minimálna čakacia doba: 24 hodín). Strešné časti ako sú odvodňovacie žľaby a strešné odvetrania, ako aj atikové vertikálne plochy, by mali byť penetrované až do výšky 20 cm. Vertikálne spojenia, ako sú steny, komíny alebo podobne, musia byť mechanicky upevnené pomocou okrajových profilov alebo kovových otvorových pásikov, ktoré musia byť utesnené z vrchnej strany pomocou vhodnej spojovacej tesniacej zmesi, aby sa predišlo prenikaniu vody za membránou.

Technické údaje

Hrúbka approx. 1.5 mm Hmotnosť 2.0 kg / m² Ochranná vrstva Aluminium /PET laminate Teplota pri aplikácii min. + 12 °C to + 35 °C (zabráňte aplikácii na kondenzáciu)

Balenie: 1 rolka 0,96m x 20m, 19,2m2. 

TECHNICKÝ LIST

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: