KÖSTER KB POX Adhesive - lepenie dilatačných pások

Vysokoúčinné lepidlo špeciálne navrhnuté na lepenie dilatačných pások KÖSTER Joint Tape na minerálne, drevené a kovové podklady. Lepidlo KÖSTER KB-Pox® vytvára vysokú priľnavosť betónu, malty, kovu, dreva a mnohých ďalších stavebných materiálov.

Môžeme doručiť do:
28.6.2024
Skladom
Značka: KÖSTER
€82 / ks €68,33 bez DPH
Kategória: Hydroizolácie
Hmotnosť: 5 kg

KÖSTER KB POX Adhesive

Vysokoúčinné lepidlo špeciálne navrhnuté na lepenie dilatačných pások KÖSTER na minerálne, drevené a kovové podklady. Lepidlo KÖSTER KB-Pox® vytvára vysokú priľnavosť betónu, malty, kovu, dreva a mnohých ďalších stavebných materiálov. Má vysokú nábehovú pevnosť. Je možná vertikálna aplikácia, ako aj aplikácia "nad hlavou". K dispozícii sú dva druhy materiálu, normálny a rýchlo vytvrdzujúci.

KÖSTER KB-Pox Adhesive je dvojzložkové epoxidové lepidlo s vysokým výkonom. Materiál je tixotropný, má pastovitú konzistenciu, neobsahuje žiadne rozpúšťadlá a má obsah 100% tuhých látok. Materiál sa vyznačuje vysokou priľnavosťou k betónu, malte, kovu, drevu a mnohých ďalších stavebných materiálov. Má rýchly nárast pevnosti.

Aplikácia

Lepidlo KÖSTER KB POX Adhesive by sa malo miešať pri minimálnej teplote +10 ° C. Premiešajte každú zložku zvlášť. Pridajte B do zložky A a premiešajte, kým materiál nemá rovnomerný vzhľad bez pruhov. Pri miešaní používajte pomalé otáčky a vhodné miešadlo, napríklad miešačom typu BEBA alebo box mixérom.

Ako lepidlo pre spojovaciu pásku KÖSTER 20/30: Lepidlo KÖSTER KB POX Adhesive sa aplikuje na pripravený podklad na oboch stranách spoja tak, aby obidve strany pásky KÖSTER boli vložené do lepidla. Páska KÖSTER Joint Tape 20 je položená na každej strane najmenej v šírke 40 mm. (Joint tape 30 najmenej o 50 mm). Hrúbka vrstvy KÖSTER KB-Pox Adhesive by mala byť približne 2 mm. Páska KÖSTER sa potom ihneď vloží do čerstvého lepidla a stlačí sa na podklad pomocou gumeného ručného valca. Uistite sa, že páska má dobrý kontakt s lepidlom. Druhá vrstva KÖSTER KB-Pox Adhesive sa nanáša na hornú časť pásky tak, aby boli zakryté okraje pásky. Aplikujte KÖSTER KBPox Adhesive tak, aby pokryl podklad v presahu minimálne 20 mm.

Ako štrukturálne lepidlo: Naneste lepidlo na oba (pripravené) podklady a pevne ich zatlačte. Materiál sa nesmie pohybovať ani napínať, kým nie je úplne vytvrdnutý. Chráňte pred pôsobením vody a mrazu, až do vytvrdnutia. Nepoužívajte vrstvy s hrúbkou väčšou ako 3 mm.

Ako injektážna kotva: Vyvŕtajte otvory (hĺbka = 10 - 15 x priemer skrutky); vyčistite otvory (použite vákuum alebo suchý stlačený vzduch); vyplňte 2/3 otvorov s KÖSTER KB-Pox Adhesive; vložte skrutky pomocou rotačného pohybu. Nezaťažujte skrutky, kým sa lepidlo úplne nevytvrdne. Chráňte ich pred pôsobením vody a mrazu, kým materiál úplne nevytvrdne.

Spotreba:  pre KÖSTER Joint Tape 20: 1 kg / m, pre Joint Tape 30: 1,5 kg / m

Balenie: 5 kg kombi-balenie 

TECHNICKÝ LIST

Karta bezpečnostných údajov zložka A

Karta bezpečnostných údajov zložka B

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: