KÖSTER Joint Tape 30cm, 20bm

Termoplastická páska pre tesnenie dilatačných a expanzných škár (do 12 cm) a aj pre široké nepravidelné trhliny. Dilatačná páska KÖSTER 30 je odolná voči UV žiareniu, je vysoko elastická a odoláva extrémnym pohybom spoja.

Môžeme doručiť do:
28.6.2024
Skladom
Značka: KÖSTER
€466 / ks €388,33 bez DPH €23,30 / 1 m
Kategória: Hydroizolácie
Hmotnosť: 10 kg

KÖSTER Joint Tape 30cm

KÖSTER Joint Tape 30cm je termoplastická páska pre tesnenie dilatačných a expanzných škár (do 12 cm) a aj pre široké nepravidelné trhliny. Dilatačná KÖSTER 30 je odolná voči UV žiareniu, je vysoko elastická a odoláva extrémnym pohybom spoja. Dilatačný pásový systém pozostáva z termoplastickej pásky KÖSTER Joint Tape a lepiacej hmoty KÖSTER KB-Pox®, vysokoúčinného lepidla na upevnenie spojovacej pásky na minerálne podklady.

 

 

Oblasti použitia

- Hydroizolačné horizontálne a vertikálne dilatačné spoje
- Vodotesné široké a nepravidelné trhliny
- Spoje na styku stena / podlaha
- Vhodnými podkladmi sú betón, malta, drevo, kov, oceľ, hliník, plasty vystužené skleneným vláknom, epoxidová malta, prírodný a umelý kameň a mnoho ďalších stavebných materiálov.
Typické použitie- Terasy a balkóny- Fasády - Mokré miestnosti - Základy a clonové steny - Betónové rúry - Vodné nádrže - Bazény - Dilatácie - Tunely - Parkovacie domy - Elektrárne - Nádrže odpadových vôd, čistiarne odpadových vôd atď

 

Aplikácia


Tesniaca páska KÖSTER Joint Tape 30 sa môže zvárať pomocou zváracieho zariadenia s horúcim vzduchom nastaveného na + 270 °C. Maximálna povolená teplota pre zváranie je + 300 ° C. Zváranie pásky by sa malo vykonať pred aplikáciou. Pred zváraním pásky zdrsnite oblasť švov drôtenou kefou alebo škrabkou. Pásku zvárajte na rovnom podklade a dýzou ohrejte prekrývajúce sa konce. Konce pásky pritlačte pomocou gumeného ručného valca. Týmto spôsobom je možné na mieste ľahko vyrobiť pásky s dĺžkou 20 m (rozvinutá dĺžka 1 kotúča).
1) Lepidlo KÖSTER KB-Pox sa aplikuje na pripravený podklad na obidvoch stranách spoja tak, aby obidve strany spojovacej pásky KÖSTER Joint Tape 20 boli vložené do lepidla najmenej 40 mm. Hrúbka vrstvy KÖSTER KB-Pox Adhesive by mala byť približne. 1 - 2 mm.
2) Pásku potom vložte ihneď do čerstvého lepidla a pritlačte pomocou ručného valca alebo podobného vhodného nástroja. Uistite sa, že páska má úplný kontakt s lepidlom.
3) Druhá vrstva KÖSTER KB-Pox Adhesive sa potom nanáša na vrch pásky tak, aby okraje spojovacej pásky boli prekryté najmenej 40 mm. Taktiež aplikujte KÖSTER KB-Pox Adhesive tak, aby pokryl okraj vedľa pásky najmenej 20 mm. Nezaťažujte systém aspoň 48 hodín po aplikácii. Chráňte čerstvo nanesený systém pred vodou, dažďom a mrazom, kým úplne nevytvrdne.

 

Balenie: 20 m rolka (J 830 020)

TECHNICKÝ LIST

Karta bezpečnostných údajov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: