KÖSTER Joint Sealant FS-V GREY

Kód: 8365
€99 €82,50 bez DPH
Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.1.2022
Tvarovo stabilný tesniaci tmel s vynikajúcou odolnosťou proti mechanickému namáhaniu a vysokej odolnosti voči vode, morskej vode, soľným roztokom, ropným a minerálnym olejom.

Detailné informácie

15 rokov skúseností Na trhu pôsobíme už 15 rokov

100% preverené produkty Produkty používame a odporúčame

Rýchle doručenie tovar doručíme do 2 pracovných dní

Kamenná predajňa na adrese Hraničná 16

Podrobný popis

KÖSTER Joint Sealant FS-V GREY

Tvarovo stabilný tesniaci tmel s vynikajúcou odolnosťou proti mechanickému namáhaniu a vysokej odolnosti voči vode, morskej vode, soľným roztokom, ropným a minerálnym olejom. Je odolný voči hnilobe a koreňom. Gumový-elastický materiál na báze polysulfidov je dvojzložkový, elastický a stabilný. Oblasti použitia zahŕňajú trvale elastickú hydroizoláciu vodorovných spojov v konštrukciách nižšej kvality, ako sú základy, čističky odpadových vôd, garáže, tunely atď.

KÖSTER FS-V je flexibilný a tuhý / krémový polysulfidový dilatačný tmel. Pri úplnom vytvrdnutí je kaučukovo elastický tmel KÖSTER FS-V s vysokým mechanickým zaťažením, s dobrou odolnosťou voči vode, morskej vode, soľným roztokom, benzínom a minerálnym olejom; odolný voči koreňovému prerastaniu, nehnije a má veľmi dobré odtrhové vlastnosti.

Použitie: KÖSTER Joint Sealant FS-V GREY dilatačný tmel sa môže použiť na trvalé a elastické utesnenie zvislých spojov v konštrukcii nižšej triedy, praskliny v pivniciach, základy budov, spoje v čističkách odpadových vôd, garážach, tuneloch atď. Je tiež vhodný na aplikáciu na horizontálne spoje.

V prípade potreby utesňovania vodorovných špár viď KÖSTER Joint Sealant FS-H.

Podklad: Boky dilatačných spojov musia byť čisté, pevné a bez mastnoty a prachu. Podklady musia byť penetrované náterom KÖSTER FS-Primer 2C.

Aplikácia: Zmiešajte obidve zložky dôkladne pomocou pomalubežného miešadla, kým sa nedosiahne homogénna konzistencia (minimálne 3 minúty). Spoj je vyplnený približne 2 hodiny po napenetrovaní bokov s tlakovou pištoľou, hladidlom, špachtľou. Dodržujte DIN 18540.

Spotreba: cca. 1.6 kg/l objem dutiny

Balenie: 4 kg kombi-balenie (J 234 004)

TECHNICKÝ LIST

Dodatočné parametre

Kategória: BETÓN
Hmotnosť: 4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: