KÖSTER Joint Sealant FS-V GREY

Tvarovo stabilný tesniaci tmel s vynikajúcou odolnosťou proti mechanickému namáhaniu a vysokej odolnosti voči vode, morskej vode, soľným roztokom, ropným a minerálnym olejom.

Môžeme doručiť do:
25.4.2024
Skladom
Značka: KÖSTER
€113 / ks €94,17 bez DPH €113 / 1 ks
Kategória: Hydroizolácie
Hmotnosť: 4 kg

KÖSTER Joint Sealant FS-V GREY

Je odolný voči hnilobe a koreňom. Gumový-elastický materiál na báze polysulfidov je dvojzložkový, elastický a stabilný. Oblasti použitia zahŕňajú trvale elastickú hydroizoláciu vodorovných spojov v konštrukciách nižšej kvality, ako sú základy, čističky odpadových vôd, garáže, tunely atď.

KÖSTER FS-V je flexibilný a tuhý / krémový polysulfidový dilatačný tmel. Pri úplnom vytvrdnutí je kaučukovo elastický tmel KÖSTER FS-V s vysokým mechanickým zaťažením, s dobrou odolnosťou voči vode, morskej vode, soľným roztokom, benzínom a minerálnym olejom; odolný voči koreňovému prerastaniu, nehnije a má veľmi dobré odtrhové vlastnosti.

Použitie: KÖSTER Joint Sealant FS-V GREY dilatačný tmel sa môže použiť na trvalé a elastické utesnenie zvislých spojov v konštrukcii nižšej triedy, praskliny v pivniciach, základy budov, spoje v čističkách odpadových vôd, garážach, tuneloch atď. Je tiež vhodný na aplikáciu na horizontálne spoje.

V prípade potreby utesňovania vodorovných špár viď KÖSTER Joint Sealant FS-H.

Podklad: Boky dilatačných spojov musia byť čisté, pevné a bez mastnoty a prachu. Podklady musia byť penetrované náterom KÖSTER FS-Primer 2C.

Aplikácia: Zmiešajte obidve zložky dôkladne pomocou pomalubežného miešadla, kým sa nedosiahne homogénna konzistencia (minimálne 3 minúty). Spoj je vyplnený približne 2 hodiny po napenetrovaní bokov s tlakovou pištoľou, hladidlom, špachtľou. Dodržujte DIN 18540.

Spotreba: cca. 1.6 kg/l objem dutiny

Balenie: 4 kg kombi-balenie - farba: sivá

TECHNICKÝ LIST

Karta bezpečnostných údajov 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: