KÖSTER Joint Sealant FS-V GREY

Tvarovo stabilný tesniaci tmel s vynikajúcou odolnosťou proti mechanickému namáhaniu a vysokej odolnosti voči vode, morskej vode, soľným roztokom, ropným a minerálnym olejom.

Môžeme doručiť do:
29.6.2022
Skladom (>5 ks)
Kód: 8365
Značka: KÖSTER
€103 €85,83 bez DPH €103 / 1 ks
Kategória: Hydroizolácie
Hmotnosť: 4 kg

KÖSTER Joint Sealant FS-V GREY

Tvarovo stabilný tesniaci tmel s vynikajúcou odolnosťou proti mechanickému namáhaniu a vysokej odolnosti voči vode, morskej vode, soľným roztokom, ropným a minerálnym olejom. Je odolný voči hnilobe a koreňom. Gumový-elastický materiál na báze polysulfidov je dvojzložkový, elastický a stabilný. Oblasti použitia zahŕňajú trvale elastickú hydroizoláciu vodorovných spojov v konštrukciách nižšej kvality, ako sú základy, čističky odpadových vôd, garáže, tunely atď.

KÖSTER FS-V je flexibilný a tuhý / krémový polysulfidový dilatačný tmel. Pri úplnom vytvrdnutí je kaučukovo elastický tmel KÖSTER FS-V s vysokým mechanickým zaťažením, s dobrou odolnosťou voči vode, morskej vode, soľným roztokom, benzínom a minerálnym olejom; odolný voči koreňovému prerastaniu, nehnije a má veľmi dobré odtrhové vlastnosti.

Použitie: KÖSTER Joint Sealant FS-V GREY dilatačný tmel sa môže použiť na trvalé a elastické utesnenie zvislých spojov v konštrukcii nižšej triedy, praskliny v pivniciach, základy budov, spoje v čističkách odpadových vôd, garážach, tuneloch atď. Je tiež vhodný na aplikáciu na horizontálne spoje.

V prípade potreby utesňovania vodorovných špár viď KÖSTER Joint Sealant FS-H.

Podklad: Boky dilatačných spojov musia byť čisté, pevné a bez mastnoty a prachu. Podklady musia byť penetrované náterom KÖSTER FS-Primer 2C.

Aplikácia: Zmiešajte obidve zložky dôkladne pomocou pomalubežného miešadla, kým sa nedosiahne homogénna konzistencia (minimálne 3 minúty). Spoj je vyplnený približne 2 hodiny po napenetrovaní bokov s tlakovou pištoľou, hladidlom, špachtľou. Dodržujte DIN 18540.

Spotreba: cca. 1.6 kg/l objem dutiny

Balenie: 4 kg kombi-balenie (J 234 004)

TECHNICKÝ LIST

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie