KÖSTER Joint Sealant FS-H GREY

Samo-nivelačný tesniaci tmel s vynikajúcou odolnosťou proti mechanickému namáhaniu a vysokej odolnosti voči vode, morskej vode, soľným roztokom, ropným a minerálnym olejom. Je odolný voči hnilobe a koreňom.

Môžeme doručiť do:
25.4.2024
Skladom
Značka: KÖSTER
€113 / ks €94,17 bez DPH
Kategória: Hydroizolácie
Hmotnosť: 4 kg

KÖSTER Joint Sealant FS-H

Samo-nivelačný tesniaci tmel KÖSTER Joint Sealant FS-H s vynikajúcou odolnosťou proti mechanickému namáhaniu a vysokej odolnosti voči vode, morskej vode, soľným roztokom, ropným a minerálnym olejom. Je odolný voči hnilobe a koreňom. Gumovo-elastický materiál na báze polysulfidov je dvojzložkový, elastický a tekutý.

Oblasti použitia zahŕňajú trvale elastickú hydroizoláciu horizontálnych spojov v konštrukciách nižšej kvality, ako sú základy, čističky odpadových vôd, garáže, tunely atď.

 

Oblasti použitia:

Tesniaci tmel KÖSTER Joint Sealant FS-H sa používa na trvalé a elastické utesnenie vodorovných spojov v konštrukciách nižšej triedy, ako sú praskliny v pivniciach, základy budov, spoje v čističkách odpadových vôd, garážach, tuneloch atď.

V prípade potreby utesnenia zvislých špár viď KÖSTER Joint Sealant FS-V.

Aplikácia: 

Boky dilatácie musia byť čisté, pevné a bez mastnoty a prachu. Podklad sa natrie základom KÖSTER FS-Primer 2C. Zmiešajte obidve zložky dôkladne pomocou bežného miešadla, kým sa nedosiahne homogénna konzistencia (minimálne 3 minúty). Spoj je vyplnený približne. 2 hodiny po vyschnutí základného náteru nalievaním alebo s tesniacou pištoľou a vyhladením stierkou, alebo špachtľou.

Spotreba: cca.. 1.6 kg/l na objem dutiny

Balenie: 4 kg kombi-balenie - farba: sivá

TECHNICKÝ LIST

Karta bezpečnostných údajov zložka A

Karta bezpečnostných údajov zložka B

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: