KÖSTER Joint Sealant FS-H

Samo-nivelačný tesniaci tmel s vynikajúcou odolnosťou proti mechanickému namáhaniu a vysokej odolnosti voči vode, morskej vode, soľným roztokom, ropným a minerálnym olejom. Je odolný voči hnilobe a koreňom.

Môžeme doručiť do:
29.6.2022
Skladom (>5 ks)
Kód: 8458
Značka: KÖSTER
€103 €85,83 bez DPH
Kategória: Hydroizolácie
Hmotnosť: 4 kg

KÖSTER Joint Sealant FS-H

Samo-nivelačný tesniaci tmel KÖSTER Joint Sealant FS-H s vynikajúcou odolnosťou proti mechanickému namáhaniu a vysokej odolnosti voči vode, morskej vode, soľným roztokom, ropným a minerálnym olejom. Je odolný voči hnilobe a koreňom. Gumovo-elastický materiál na báze polysulfidov je dvojzložkový, elastický a tekutý.

Oblasti použitia zahŕňajú trvale elastickú hydroizoláciu horizontálnych spojov v konštrukciách nižšej kvality, ako sú základy, čističky odpadových vôd, garáže, tunely atď.

 

Oblasti použitia:

Tesniaci tmel KÖSTER Joint Sealant FS-H sa používa na trvalé a elastické utesnenie vodorovných spojov v konštrukciách nižšej triedy, ako sú praskliny v pivniciach, základy budov, spoje v čističkách odpadových vôd, garážach, tuneloch atď.

V prípade potreby utesnenia zvislých špár viď KÖSTER Joint Sealant FS-V.

Aplikácia: 

Boky dilatácie musia byť čisté, pevné a bez mastnoty a prachu. Podklad sa natrie základom KÖSTER FS-Primer 2C. Zmiešajte obidve zložky dôkladne pomocou pomalubežného miešadla, kým sa nedosiahne homogénna konzistencia (minimálne 3 minúty). Spoj je vyplnený približne. 2 hodiny po vyschnutí základného náteru nalievaním alebo s tesniacou pištoľou a vyhladením stierkou, alebo špachtľou.

Spotreba: cca.. 1.6 kg/l na objem dutiny

Balenie: 4 kg kombi-balenie (J 232 004)

TECHNICKÝ LIST

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie