Canada Rubber TEKUTÁ LEPENKA

Tekutá lepenka je jednozložková vysokoelastická asfaltová hydroizolácia s minerálnymi stabilizátormi. Pružnosť dovoľuje efektívne zakrytie akejkoľvek podkladovej vrstvy a rovnako zabezpečuje dobrú odolnosť voči poveternostným podmienkam a degradácii podkladovej vrstvy. Nanáša sa na akýkoľvek stavebný povrch.

hmotnosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
30.7.2024 30.7.2024 Zvoľte variant
Skladom Skladom Zvoľte variant
Značka: Canada Rubber
€21,60 / ks €39,60 / ks od €21,60 / ks €18 bez DPH €33 bez DPH od €18 bez DPH
Kategória: Hydroizolácie
tekutá lepenka canada rubber
Tip

TEKUTÁ LEPENKA

Tekutá lepenka Canada Rubber je určená na hydroizoláciu kúpeľní, terás, stien, podzemných nádrží a základov. Tak isto je vhodná na upevnenie a ochranu izolačných vrstiev a penových plastových vrstiev alebo ako ochrana tepelnej izolácie ako parotesná zábrana alebo ako antikorózna ochrana kovových konštrukcií. Je kompatibilná  s polystyrénom, polyuretánom, betónom, ľahkým betónom, tehlou, azbestom, cementovými produktmi a kovom.

Vytvára hydroizolačný film, ktorý má vysokú odolnosť voči malej koncentrácii kyselín a zásad a neovplyvňujú ju ani soli zo spodnej vrstvy. Nie je odolná voči benzínovým rozpúšťadlám a nie je UV-stabilná, to znamená, že nie je určená ako finálna hydroizolačná vrstva striech.

Použitie

  • Hydroizolácia terás, balkónov a kúpeľní pod obklady a dlažbu
  • Stien, základov, podzemných nádrží
  • Upevnenie a ochrana izolačných vrstiev a penových plastových vrstiev
  • Ochrana tepelnej izolácie (parotesná zábrana)
  • Antikorózna ochrana kovových konštrukcií
  • Kompatibilná s polystyrénom, polyuretánom, betónom, ľahkým betónom, tehlou, azbestom, cementovými produktami

 

 

Spôsob aplikácie

Opravovanú plochu pozametajte, zbavte prachu, mastnoty a nečistôt. Pred použitím Tekutej lepenky odporúčame použiť penetračný náter  KÖSTER Polysil TG 500 alebo hĺbkovú akrylátovú penetráciu. Tekutá lepenka sa nanáša na povrch pomocou štetca, valca alebo striekacou pištoľou v najmenej dvoch vrstvách. Smer každej nasledujúcej vrstvy má viesť kolmo na predchádzajúcu, ktorá musí byť dokonale suchá. Pridaním výstužnej sieťky sa zvyšuje odolnosť. Na lepenie obkladov a dlažieb použite cementové lepidlo v kategórii C, pri exteriéri zvoľte mrazuvzdorné cementové flexibilné lepidlo.

Nesmie prísť do styku so silikónom.

Neaplikujte pri teplotách nižších ako 5 °C.

 

Spotreba

Závisí na poréznosti a štruktúry povrchu, aplikácia je približne 1,2 až 2,0kg/m2. Pre dosiahnutie riadnej hydroizolačnej vrstvy je potrebné dosiahnuť vrstvu aspoň 1mm, toto sa dosiahne vrstvením po zaschnutí predošlej hydroizolačnej vrstvy. Odporúčajú sa minimálne 2-3 vrstvy.

K produktom Canada Rubber ponúkame tiež náradie na aplikáciu, štetce, malé a veľké valčeky, výstužné textílie rôznych šírok, penetračné nátery, maskovacie papierové pásky a ďalšie doplnky pre nákup na jednom mieste

 

Balenie a skladovanie

Výrobok je k dispozícii v 5kg a 10kg baleniach.

Skladujte 12 mesiacov od dátumu výroby uvedeného na obale. Skladujte pri teplotách od +5 °C do +30 °C.

 

Bezpečnostné pokyny

Vyhnite sa dlhšiemu kontaktu s pokožkou. V prípade zasiahnutia očí, ihneď vypláchnite vodou a vyhľadajte lekársku pomoc. Odpad voľne nevyhadzovať, triediť podľa platných environmentálnych predpisov. Výrobok je bezpečný pre prepravu.

 

Technický list Tekutá lepenka

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: