KÖSTER Siloxan, ochrana stavebných materiálov

Fasádna hydrofobizácia na ochranu minerálnych stavebných materiálov pred vodou a zrážkami. Striekateľná, bezfarebná po vytvrdnutí a otvorená pre difúziu vodnej pary.

Môžeme doručiť do:
28.6.2024
Skladom
Značka: KÖSTER
€117 / ks €97,50 bez DPH
Kategória: Hydroizolácie
Hmotnosť: 10 kg

KÖSTER Siloxan

Fasádna hydrofobizácia KÖSTER Siloxan na ochranu minerálnych stavebných materiálov pred vodou a zrážkami. Striekateľná, bezfarebná po vytvrdnutí a otvorená pre difúziu vodnej pary.

KÖSTER Siloxan je fasádna hydroizolácia minerálnych stavebných materiálov, ktorá je po vysušení transparentná. Je zvlášť vhodný pre tehly a prírodný kameň. Preniká veľmi hlboko aj do stavebných materiálov s nízkou pórovitosťou. Materiál je vysoko alkalicky odolný a preto môže byť aplikovaný na čerstvé minerálne podklady. KÖSTER Siloxan chráni budovu pred účinkami bežnej dažďovej vody, je priepustný pre vodné pary, odolný proti mrazu a odmrazovacím soliam.

Oblasti použitia KÖSTER Siloxan sa môže použiť na vodoodolné absorpčné minerálne podklady, ako je tehlový, nemazaný slín a obkladové kamene, vápenec, azbestocement, omietky, malty, prírodné a prefabrikované kamene.

Aplikácia KÖSTER Siloxan sa aplikuje v dvoch nasýtených a rovnomerných vrstvách, štetcom alebo sprejom alebo zaplavením povrchu. Aplikácia dostatočného množstva materiálu je vtedy, ak nadbytočný materiál preteká cca. 15 cm dole po stene. Vodotesné steny nanášajte zhora nadol. Oba nátery je potrebné aplikovať do 10 minút za sebou. Zakryte dvere, okná atď.

Spotreba: 0.2 - 1.0 l/m² v závislosti od nasiakavosti podkladu

Príklady: Vláknitý cement 0.05 – 0.15 l / m² Betón 0.25 – 0.50 l / m² Tehly 0.25 – 1.00 l / m² Omietky 0.50 – 0.80 l / m² Pórovitý betón 0.50 – 1.00 l / m²

Balenie: 10 l kanister (P 240 010)

TECHNICKÝ LIST

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: