KÖSTER LF-VL dekoratívna podlaha

Dekoratívna podlaha bez rozpúšťadiel s vysokou odolnosťou proti oderu, ktorá sa môže aplikovať na potery alebo cementové podklady. KÖSTER LF-VL je bezrozpúšťadlová, pigmentovaná podlahová stierka na priemyselné použitie. Je vhodná pre multifunkčné haly, obchodné miestnosti, kancelárie, výrobné zariadenia a mnoho ďalších oblastí.

hmotnosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
Značka: KÖSTER
€108 / ks €370 / ks od €108 / ks €90 bez DPH €308,33 bez DPH od €90 bez DPH
Kategória: Podlahy
koster lf vl dekorativna podlaha bez rozpúšťadiel s vysokou odolnosťou proti oderu, ktorá sa môže aplikovať na potery alebo cementové podklady.
Na objednávku

KÖSTER LF-VL

KÖSTER LF-VL je samonivelačná stierka a má vysokú odolnosť proti oderu.

Oblasti použitia
KÖSTER LF-VL je dekoratívna liata podlaha s vysokou odolnosťou proti oderu a môže byť aplikovaná na potery alebo podklady na báze cementu (minimálna pevnosť podkladu 1,5 N / mm²).
KÖSTER LF-VL je vhodný pre multifunkčné haly, obchodné miestnosti, kancelárie, výrobné priestory, garáže a mnoho ďalších oblastí. Pri posype čerstvej vrstvy sa dosiahne protišmyková úprava povrchu.

Podklad
Podklad musí byť suchý, bez voľných častíc, ako aj bez oleja a mastnoty. Znečistené, kontaminované a strojne hladené povrchy sa musia odstrániť až na súdržný podklad.

Aplikácia Komponenty A aj B musia byť pred aplikáciou nastavené na teplotu medzi + 15 ° C a + 25 ° C. Komponenty sa dôkladne premiešajú najmenej 3 minúty mechanickým miešadlom (pod 400 otáčok za minútu), kým sa nedosiahne homogénna konzistencia. Aby ste predišli poruchám v dôsledku nedostatočného miešania, materiál zopakujte a znova ho premiešajte. Osobitnú pozornosť je potrebné venovať tomu, aby sa zmes nalepila na strany miešacej nádoby. Po definovaní rosného bodu sa komponenty zmiešajú. Teplota povrchu a miestnosti musí byť minimálne + 3 ° C nad rosným bodom počas a po 24 hodinách po aplikácii. Aplikácia sa vykonáva stierkou vo dvoch vrstvách. Spotreba na vrstvu je 1,3 kg / m2. Druhá vrstva musí byť aplikovaná do 24 hodín od prvej. Ihneď po roztiahnutí materiálu je potrebné ho odvzdušniť pomocou valčeka a to pohybom do kríža vo dvoch smeroch (90 °). Počas aplikácie použite topánky s ihlami.

Spotreba: 2.6 kg / m² (2 mm hrúbka vrstvy)

Balenie: 26.8 kg kombi-balenie; zložka A 22.8 kg; zložka B 4 kg 

                 6,7 kg kombi-balenie, zložka A 5.7 kg; zložka B 1 kg

Bezpečnosť
Počas spracovávania KÖSTER LF-VL noste rukavice a okuliare.


Iné
Tekuté polyméry reagujú na kolísanie teploty zmenou ich viskozity a / alebo vytvrdzovania. Použitie by sa malo vykonávať iba počas poklesu
teplôt alebo konštantných teplôt. Nízke teploty spomaľujú reakciu; vysokými teplotami a miešaním veľkých objemov sa zvýši reakčná rýchlosť. Pri nanášaní a vytvrdzovaní chráňte povlak od vlhkosti všetkých druhov.

 

TECHNICKÝ LIST

 Karta bezpečnostných údajov zložka A

 Karta bezpečnostných údajov zložka B

 

Pozrite si katalóg PRIEMYSELNÉ PODLAHY - NÁTERY

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: