KÖSTER LF-VL dekoratívna podlaha

Dekoratívna podlaha bez rozpúšťadiel s vysokou odolnosťou proti oderu, ktorá sa môže aplikovať na potery alebo cementové podklady. Je vhodný pre multifunkčné haly, obchodné miestnosti, kancelárie, výrobné zariadenia a mnoho ďalších oblastí.

Môžeme doručiť do:
29.6.2022
Skladom (1 ks)
Kód: 8403
Značka: KÖSTER
€286,22 €238,52 bez DPH
Kategória: Podlahy
Hmotnosť: 28 kg

KÖSTER LF-VL

Dekoratívna podlaha KÖSTER LF-VL je bez rozpúšťadiel s vysokou odolnosťou proti oderu, ktorá sa môže aplikovať na potery alebo cementové podklady. Je vhodný pre multifunkčné haly, obchodné miestnosti, kancelárie, výrobné zariadenia a mnoho ďalších oblastí. Je pigmentovaná, samonivelizačná a vysoko odolná proti oderu.

Aplikácia Komponenty A aj B musia byť pred aplikáciou nastavené na teplotu medzi + 15 ° C a + 25 ° C. Komponenty sa dôkladne premiešajú najmenej 3 minúty mechanickým miešadlom (pod 400 otáčok za minútu), kým sa nedosiahne homogénna konzistencia. Aby ste predišli poruchám v dôsledku nedostatočného miešania, materiál zopakujte a znova ho premiešajte. Osobitnú pozornosť je potrebné venovať tomu, aby sa zmes nalepila na strany miešacej nádoby. Po definovaní rosného bodu sa komponenty zmiešajú. Teplota povrchu a miestnosti musí byť minimálne + 3 ° C nad rosným bodom počas a po 24 hodinách po aplikácii. Aplikácia sa vykonáva stierkou vo dvoch vrstvách. Spotreba na vrstvu je 1,3 kg / m2. Druhá vrstva musí byť aplikovaná do 24 hodín od prvej. Ihneď po roztiahnutí materiálu je potrebné ho odvzdušniť pomocou valčeka a to pohybom do kríža vo dvoch smeroch (90 °). Počas aplikácie použite topánky s ihlami.

Spotreba: 2.6 kg / m² (2 mm hrúbka vrstvy)

Balenie: 26.8 kg kombi-balenie; zložka A 22.8 kg; zložka B 4 kg (CT 271 026)

TECHNICKÝ LIST

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie