KÖSTER FS Primer 2-C

Kód: 8490
€15,90 €13,25 bez DPH
Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.1.2022
KÖSTER FS Primer 2C je rýchlo tvrdnúca, transparentná dvojzložková stierka bez rozpúšťadiel. Používa sa ako základná náterová hmota na následnú aplikáciu tesniacich tmelov KÖSTER FS-H a FS-V.

Detailné informácie

15 rokov skúseností Na trhu pôsobíme už 15 rokov

100% preverené produkty Produkty používame a odporúčame

Rýchle doručenie tovar doručíme do 2 pracovných dní

Kamenná predajňa na adrese Hraničná 16

Podrobný popis

 KÖSTER FS Primer 2C

KÖSTER FS Primer 2C je rýchlo tvrdnúca, transparentná dvojzložková stierka bez rozpúšťadiel. Používa sa ako základná náterová hmota na následnú aplikáciu tesniacich tmelov KÖSTER FS-H a FS-V. Je to adhézne spojivo (adhézny mostík) pre tesniace hmoty polysulfidových dilatačných tmelov.

Aplikácia Komponenty premiešajte intenzívne, kým sa nedosiahne homogénna konzistencia. KÖSTER FS Primer 2K sa rovnomerne nanáša štetkou v tenkej vrstve. Po minimálnom vytvrdnutí cca. 30 min. aplikuje sa tmel KÖSTER FS-H alebo FS-V. Aplikujte tesniaci tmel KÖSTER čo najskôr, pretože sa musí dbať na to, aby pred nanášaním nebol znečistený povrch prachom alebo iným znečistením. Úplne vyprázdnite materiál z miešacej nádoby. Je potrebne zamiešať si len potrebné množstvo materiálu a s ním pracovať rýchlo, materiál totiž rýchlo reaguje.

Spotreba: Približne 10 - 20 g / m (Spotreba sa líši v závislosti od drsnosti a pórovitosti podkladu a šírky dilatačných bokov)

Balenie: 200 g kombi balenie (J 139 200)

Dodatočné parametre

Kategória: ZÁKLADY DOMOV, PIVNICE
Hmotnosť: 0.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: