KÖSTER FS Primer 2-C

Používa sa ako adhézny mostík na následnú aplikáciu tesniacich tmelov KÖSTER Joint Sealant FS-H a KÖSTER Joint Sealant FS-V.

Môžeme doručiť do:
28.6.2024
Skladom
Značka: KÖSTER
€19 / ks €15,83 bez DPH
Kategória: Hydroizolácie
Hmotnosť: 0.2 kg

 KÖSTER FS Primer 2C

KÖSTER FS Primer 2C je rýchlo tvrdnúca, transparentná dvojzložková stierka bez rozpúšťadiel. Používa sa ako základná náterová hmota na následnú aplikáciu tesniacich tmelov KÖSTER FS-H a FS-V. Je to adhézne spojivo (adhézny mostík) pre tesniace hmoty polysulfidových dilatačných tmelov.

Aplikácia Komponenty premiešajte intenzívne, kým sa nedosiahne homogénna konzistencia. KÖSTER FS Primer 2K sa rovnomerne nanáša štetkou v tenkej vrstve. Po minimálnom vytvrdnutí cca. 30 min. aplikuje sa tmel KÖSTER FS-H alebo FS-V. Aplikujte tesniaci tmel KÖSTER čo najskôr, pretože sa musí dbať na to, aby pred nanášaním nebol znečistený povrch prachom alebo iným znečistením. Úplne vyprázdnite materiál z miešacej nádoby. Je potrebne zamiešať si len potrebné množstvo materiálu a s ním pracovať rýchlo, materiál totiž rýchlo reaguje.

Spotreba: Približne 10 - 20 g / m (Spotreba sa líši v závislosti od drsnosti a pórovitosti podkladu a šírky dilatačných bokov)

Balenie: 200 g kombi balenie (J 139 200)

TECHNICKÝ LIST

Karta bezpečnostných údajov 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: