KÖSTER Fix-Tape 10 Alu, samolepiaca tesniaca páska

Samolepiaca tesniaca páska na hydroizoláciu miest ako spojenie stena / podlaha, prestupy stien a striech alebo na opravu odkvapov a zvodov.

Môžeme doručiť do:
9.2.2023
Skladom (5 ks)
Značka: KÖSTER
€34 / ks €28,33 bez DPH
Kategória: Hydroizolácie
Hmotnosť: 3 kg

KÖSTER Fix-Tape 10 Alu

Samolepiaca tesniaca páska KÖSTER Fix-Tape 10 Alu na hydroizoláciu miest ako spojenie stena/podlaha, prestupy stien a striech alebo na opravu odkvapov a zvodov.

KÖSTER KSK ALU 15 sa lepí za studena, preto nie je potrebné použiť na zváranie horúci vzduch ani zváranie na báze propánového plynu. Vďaka vysokej ťažnosti sa dá ľahko aplikovať na zložité detaily. Horná strana membrány je laminovaná hliníkovou fóliou. Membrána je parotesná, vodotesná, odolná voči poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Samolepiaca zmes na spodnej strane membrány je chránená odnímateľnou fóliou. Po aplikácii nie je potrebný zásyp vrstvou štrku na membránu. Membrána je odolná proti mrazu a rozmrazovacím soliam.

Oblasti použitia KÖSTER KSK ALU 15 je membrána vhodná na hydroizoláciu exponovaných oblastí, ako sú garážové strechy, balkóny a podobne. KÖSTER KSK ALU 15 sa môže použiť na novej konštrukcii, ako aj pri opravách.

Podklad Podklad musí byť čistý, suchý, rovný a bez ostrých rohov, škár alebo dutín. Podklad môže byť minerálny, polystyrén alebo drevený. V prípade podzemných stien z muriva musia byť škáry uzatvorené. Ako základný náter sa na podklad nanáša tenký náter KÖSTER KBE Liquid Foil (Spotreba: cca 250 - 500 g / m²). Prvá vrstva musí byť úplne vysušená. Aplikujte membránu v ten istý deň. V prípade silne nasiakavých substrátov (napr. pórobetón) môže byť potrebný druhý základný náter. Pri styku stena/podlaha je potrebné inštalovať fabióny s polomerom 4 - 6 cm pomocou cementovej malty, ako je napríklad KÖSTER Repair Mortar. Fabión musí sa úplne vytvrdiť pred inštaláciou membrán KÖSTER KSK ALU 15 (minimálna čakacia doba: 24 hodín).

Strešné časti ako sú odvodňovacie žľaby a strešné odvetrania, ako aj atikové vertikálne plochy, by mali byť penetrované až do výšky 20 cm. Vertikálne spojenia, ako sú steny, komíny alebo podobne, musia byť mechanicky upevnené pomocou okrajových profilov alebo kovových otvorových pásikov, ktoré musia byť utesnené z vrchnej strany pomocou vhodnej spojovacej tesniacej zmesi, aby sa predišlo prenikaniu vody za membránou.

KÖSTER Fix-Tape 10 ALU má hrúbku 1 mm, na báze gumy / bitúmenu a laminovaná hliníkovou fóliou na hornej strane.

Balenie: 10 m rolka (W 810 015 AL)

TECHNICKÝ LIST

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: