KÖSTER CT 215 univerzalny epoxidový náter na podlahy

KÖSTER CT 215 Universal Floor je epoxidová živica na vodnej báze bez obsahu rozpúšťadiel, vhodná ako základný náter na savých betónových povrchoch, ďalej na farebné nátery minerálnych povrchov stien a podláh a na nátery pre vodorovné betónové povrchy.

hmotnosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
29.9.2023 - Zvoľte variant
Skladom Na objednávku Zvoľte variant
€178 / ks €56 / ks od €56 / ks €148,33 bez DPH €46,67 bez DPH od €46,67 bez DPH
Kategória: PODLAHY

Univerzálna podlaha KÖSTER CT 215 poskytuje vďaka svojmu matnému vzhľadu povrchu ľahko udržiavateľný povrch, ktorý je možné v prípade potreby ďalej upravovať následnými nátermi.

KÖSTER CT 215 Universal Floor je úplne bez rozpúšťadiel, takže vzduch v miestnosti nie je negatívne ovplyvnený. KÖSTER CT 215 Universal Floor je paropriepustná a môže byť použitá ako systém povrchovej ochrany v obývaných interiéroch.

Odolnosť: stredné mechanické a chemické zaťaženie - podľa technického listu výrobku. 

Oblasti použitia: 
KÖSTER CT 215 Universal Floor je použiteľný v rôznych hrúbkach vrstiev medzi 0,2 mm (náter) a 2 mm (vyrovnávanie podlahy) na ochranu a úpravu povrchu betónu v obývaných interiéroch, alebo v komerčných priestoroch, ako sú laboratóriá, predajne a kancelárie, ktoré majú ľahké až stredné mechanické a chemické zaťaženie.
Ako epoxidová živica na vodnej báze je KÖSTER CT 215 Universal Floor vhodná aj na nátery matne vlhkých povrchov.
Posypom rôznych materiálov, alebo zapracovaním rôznych granúl, ako sú KÖSTER Color Chips alebo KÖSTER Anti-Slip Granulate 20, je možné dosiahnuť rôzne povrchové štruktúry v súlade s usmerneniami profesijných združení.
Pri vonkajších inštaláciách musia byť povrchy úplne rozotrené pomocou KÖSTER Color-Chips. Povrchy s KÖSTER Color Chips, alebo iné posypové povrchy musia byť prepracované nátermi prepúšťajúcimi vodné pary.


Ďalšie informácie nájdete v technickom liste výrobku.

Základný odtieň: RAL 7035 light grey

Ďalšie odtiene na objednávku: RAL 7012 basalt grey, RAL 7030 stone grey, RAL 7032 pebble grey. Odtiene mimo uvedených skupín sa dajú objednať za príplatok z RAL vzorkovníka. Dostupnosť preveríme u výrobcu. 

Spotreba:
1.5 kg / m² / mm
Ďalšie informácie nájdete v technickom liste.
- ako penetračný náter: cca. 0,2 kg / m²
- ako vyrovnávacia vrstva: cca. 0,75 kg / m² / mm hrúbka vrstvy plus

Balenie:

10kg vedro
3kg vedro

TECHNICKÝ LIST

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: