Canada Rubber N300 - tekutá guma

Náterová tekutá guma Canada Rubber N300 je zmes aniónového základu vysokoelastickej asfaltovej emulzie s minerálnymi stabilizátormi. Pružnosť dovoľuje efektívne zakrytie akejkoľvek podkladovej vrstvy a rovnako zabezpečuje dobrú odolnosť voči poveternostným podmienkam a degradácii podkladovej vrstvy. Nanáša sa na akýkoľvek stavebný povrch. Takto vytvorený hydroizolačný film má vysokú odolnosť voči malej koncentrácii kyselín a zásad a neovplyvňujú ju ani soli zo spodnej vrstvy.

hmotnosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
30.7.2024 30.7.2024 Zvoľte variant
Skladom Skladom Zvoľte variant
Značka: Canada Rubber
€26 / ks €49 / ks od €26 / ks €21,67 bez DPH €40,83 bez DPH od €21,67 bez DPH
Kategória: Hydroizolácie
Záruka: 2 roky
Podľa zloženia: Asfaltové

Canada Rubber N300

Náterová tekutá guma Canada Rubber N300 je zmes aniónového základu vysokoelastickej asfaltovej emulzie s minerálnymi stabilizátormi. Pružnosť dovoľuje efektívne zakrytie akejkoľvek podkladovej vrstvy a rovnako zabezpečuje dobrú odolnosť voči poveternostným podmienkam a degradácii podkladovej vrstvy. Nanáša sa na akýkoľvek stavebný povrch. Takto vytvorený hydroizolačný film má vysokú odolnosť voči malej koncentrácii kyselín a zásad a neovplyvňujú ju ani soli zo spodnej vrstvy. Nie je odolná voči benzínovým rozpúšťadlám. Canada Rubber N300 nie je UV-stabilná, to znamená, že nie je určená ako finálna hydroizolačná vrstva striech.

Použitie

  • Hydroizolácia terás, stien, základov, podzemných nádrží, kúpeľní
  • Upevnenie a ochrana izolačných vrstiev a penových plastových vrstiev
  • Ochrana tepelnej izolácie (parotesná zábrana)
  • Antikorózna ochrana kovových konštrukcií
  • Kompatibilný  s polystyrénom, polyuretánom, betónom, ľahkým betónom, tehlou, azbestom, cementovými produktmi, kovom

Spôsob aplikácie

Opravovanú plochu zbavte prachu, mastnoty a nečistôt. Pred použitím Canada Rubber N300 je nutné použiť penetračný náter (napr. Canada Rubber P100). Canada Rubber N300 sa nanáša na studený povrch pomocou štetca, valca alebo striekacou pištoľou v najmenej dvoch vrstvách, závisí od požadovaného efektu. Smer každej nasledujúcej vrstvy má viesť kolmo na predchádzajúcu, ktorá musí byť dokonale suchá. Pridaním výstuže (sklenná sieťka) medzi vrstvy sa zvyšuje hydroizolačná odolnosť. Canada Rubber N300 sa nesmie používať pri teplotách nižších ako 5 °C. Náradie hneď po použití očistiť vodou. V prípade zaschnutého materiálu je možné použiť technický benzín.

VIDEO TU

Spotreba

Závisí na poréznosti a štruktúry povrchu, aplikácia je približne 1,2 až 2,0kg/m2. Pre dosiahnutie riadnej hydroizolačnej vrstvy je potrebné dosiahnuť vrstvu aspon 1mm, toto sa dosiahne vrstvením po zaschnutí predošlej hydroizolačnej vrstvy. Odporúčajú sa minimálne 2-3 vrstvy.

Balenie a skladovanie: Výrobok je k dispozícii v 5kg a 10kg baleniach.

Skladujte 12 mesiacov od dátumu výroby uvedeného na obale. Skladujte pri teplotách od +5 °C do +30 °C.

Bezpečnostné pokyny

Vyhnite sa dlhšiemu kontaktu s pokožkou. V prípade zasiahnutia očí, ihneď vypláchnite vodou a vyhľadajte lekársku pomoc. Odpad voľne nevyhadzovať, triediť podľa platných environmentálnych predpisov. Výrobok je bezpečný pre prepravu.

Nezabudli ste?:

K produktom Canada Rubber ponúkame tiež náradie na aplikáciu malé a veľké valčeky, štetce, výstužné textílie rôznych šírok, penetračný náter, maskovacie papierové pásky a ďalšie doplnky pre nákup na jednom mieste. 

Technický list - CANADA RUBBER N300

JE ZAKÁZANÉ APLIKOVAŤ POČAS DAŽĎA A BEZPROSTREDNE PRED JEHO ZAČIATKOM!!!

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: