Odplesnenie BMB Systém, Rakúsko

Použitý materiál

Popis realizácie

Pri návšteve vínnej pivničky v rakúsku sme si predviedli účinnosť odplesňovania systémom BMB. BMB Systém je  produkt na trvalú likvidáciu plesní, spórov či rias. Tento systém plesne neprekrýva, je to absolútna hĺbková likvidácia. Systém bez poškodenia povrchu preniká hlboko do konštrukcie, kde zlikviduje a vyplaví plesne a spóry, v konštrukcii neostanú žiadne alergény a toxíny.

Výsledky sú najlepšie viditeľné v extrémnych prípadoch, v tomto prípade ide o oplesňovanie rôznych povrchov. V tejto ukážke ide o neomietnuté tehlové murivo, betónové murivo, silikátovú fasádu, bežnú interiérovú omietnutú vymaľovanú stenu či betónový odvodňovací žľab. Výsledky sú okamžité, pôsobenie produktu je vidieť počas aplikácie. V tomto prípade bola možnosť umyť ošetrovaný povrch vodou z hadice. Bežne povrch umývať netreba, predovšetkým ak sa jedná o obytné interiéry budov. Ošetrené povrchy sú úplne vyčistené od organických látok a prakticky vyzerajú ako nové.

Malé plochy či lokálne zaplesnené miesta si môžete ošetriť svojpomocne, pre aplikáciu v miestnostiach alebo celých objektoch nás kontaktujte.