Medzinárodný veľtrh Aquatherm Nitra 2019

Návod

V dňoch 5. až 8. februára 2019 sme sa mohli stretnúť na medzinárodnom odbornom veľtrhu vykurovacej, ventilačnej, klimatizačnej, meracej, regulačnej, sanitárnej a ekologickej techniky – Aquatherm Nitra 2019. Popri spoločnostiach a firmách, ktoré sa venujú vybaveniu domácnosti či domu vodou napr. pre kúrenie alebo pitnú vodu, vodu na varenie či hygienu, sme ako spoločnosť Stop Vode s.r.o. odprezentovali postupy, ako sa zbaviť nechcenej vody či plesne vo Vašich pivniciach, v stenách či pod strechou. Zodpovedali sme mnohé Vaše otázky a odporučili možné postupy či materiály, ktoré zabránia vode dostať sa do Vašej stavby a udržia ju trvalo suchú. Ťažisko našej ponuky sú produkty kanadskej tekutej gumy Canada Rubber a produkty nemeckej spoločnosti KÖSTER. Pre naše namieru šité riešenia pre každú individuálnu stavbu či dom kombinujeme viaceré produkty, ak si to komplexnosť projektu vyžaduje. Neriešime dôsledky, pátrame po príčinách.

Čo sa udialo pri našom stánku?

Na výstave Aquatherm Nitra 2019 sme sa rozprávali  o Vašom konkrétnom probléme s vlhkosťou a o spôsoboch, ako sa jej zbaviť. Mnohí z Vás boli zvedaví na alternatívne spôsoby hydroizolácie novostavieb. Rôzne iné materiály a postupy, ako klasická lepenka IPA alebo bežne používané fólie. Taktiež zakladanie drevostavieb so zaizolovaním alternatívnymi materiálmi, kde nie je nutné (alebo je vyslovene zakázané) manipulovať s ohňom. Čiže hydroizolácie aplikované za studena. Často dopytované boli aj hydroizolácie z negatívnej strany konštrukcie (hydroizolácia z interiérovej strany bez nutnosti odkopu stavby) a následné vysúšanie muriva. Bežné opravy striech, napríklad garáží alebo aj plochých striech rodinných domov tekutou gumou. Ďalej alternatívne riešenia proti vzlínajúcej vlhkosti – chemické podrezanie domu namiesto náročného mechanického podrezania. Objavili sa tiež dopyty podláh (ochranný náter podlahy alebo nová odolná nášľapná podlahová vrstva). Každý dom či objekt je individuálny a potrebuje komplexnú obhliadku pre návrh správneho riešenia. Dúfame, že naše rady Vás inšpirovali a posunuli ďalej k doriešeniu Vášho projektu či stavby.

Vybrané produkty sme Vám ponúkli vo výstavnej – 20%nej zľave. A ako je dobrým zvykom, výstavná zľava platí ešte týždeň po skončení výstavy. Tovar si môžete objednať alebo vyzdvihnúť osobne u nás na Hraničnej 16 v bratislavskom Ružinove.

Tešíme sa z Vášho záujmu, radi sme Vás stretli, v prípade ďaľších otázok nás kontaktujte. Materiály a mnoho iných, ktoré ste videli na výstave, nájdete na našom webe. Sú tam pracovné postupy, odporúčania, technické listy či len fotografie pre inšpiráciu či možné riešenia.

Ďakujeme,

tím Stop Vode s.r.o.

Veľtrh vody Aquatherm 2019

Veľtrh vody Aquatherm 2019

Veľtrh vody Aquatherm 2019

Veľtrh vody Aquatherm 2019

Veľtrh vody Aquatherm 2019

Veľtrh vody Aquatherm 2019

Veľtrh vody Aquatherm 2019

Veľtrh vody Aquatherm 2019