KÖSTER Repair Mortar NC

Kód: 8342
€52 €43,33 bez DPH
Vypredané
Vhodná pre veľké reprofilačné a opravárenské práce, má vynikajúce vlastnosti pri spracovaní a priľnavosť k starým a novým minerálnym stavebným podkladom. KÖSTER Repair Mortar NC sa vyznačuje vysokou chemickou a mechanickou odolnosťou a pevnosťou v tlaku.

Detailné informácie

15 rokov skúseností Na trhu pôsobíme už 15 rokov

100% preverené produkty Produkty používame a odporúčame

Rýchle doručenie tovar doručíme do 2 pracovných dní

Kamenná predajňa na adrese Hraničná 16

Podrobný popis

Vhodná pre veľké reprofilačné a opravárenské práce, má vynikajúce vlastnosti pri spracovaní a priľnavosť k starým a novým minerálnym stavebným podkladom. KÖSTER Repair Mortar NC sa vyznačuje vysokou chemickou a mechanickou odolnosťou a pevnosťou v tlaku. Je zosilnená vláknami. Je tiež vhodná ako príprava podkladu na ochranu proti korózii pomocou KÖSTER PSM alebo KÖSTER Silicate Mortar, napr. pri priemyselných komínoch, kanalizačných systémoch alebo iných betónových konštrukciách, ktoré sú vystavené prostrediu s nízkym pH.

Oblasti použitia: KÖSTER Repair Mortar NC sa môže použiť na dôležité opravy betónových konštrukcií, vypĺňanie dutín a na vyrovnanie betónových plôch. Materiál je vhodný najmä ako opravná malta na použitie v konštrukčných prvkoch, ktoré sú vystavené výnimočným chemickým a mechanickým namáhaniam, ako napríklad pri poľnohospodárskych stavbách, komínoch s korozívnymi dymovými plynmi alebo aplikáciami odpadových vôd.

Aplikácia: Zmiešajte 25 kg náterovej hmoty KÖSTER Repair Mortar NC s 4,2 litrami vody. Nalejte ¾ kvapaliny do miešacej nádoby a v dávkach pridávajte prášok, zatiaľ čo sa neustále mieša s pomaly sa otáčajúcim elektrickým miešačom s dvojitými lopatkami. Počas miešania pridajte zvyšnú kvapalinu podľa potreby, aby sa malta upravila na požadovanú konzistenciu. Zmiešajte až do dosiahnutia homogénnej konzistencie bez hrudiek. Minimálna doba miešania je 3 minúty. Pri aplikácii maximálnej hrúbky vrstvy 5 cm urobte pred nanášaním vrstvy postrek povrchu a síce zmiešaním KÖSTER Repair Mortar NC s 5% emulziou KÖSTER SB, ktorá sa pridáva do zámesovej vody. Doba spracovania malty je cca. 45 min. Aplikujte opravnú maltu KÖSTER Repair Mortar NC pomocou bežného murárskeho náčinia alebo striekacieho zariadenia. Aplikácia druhej vrstvy môže začať po približne 24 hodinách.

Spotreba: cca. 2kg/l na objem; cca. 20kg/m² na cm hrúbky.

Balenie: 25 kg vrece (C 535 025)

Dodatočné parametre

Kategória: ZÁKLADY DOMOV, PIVNICE
Hmotnosť: 25 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: