KÖSTER Polysil TG 500, 10kg

Kód: 8465
€83,70 €69,75 bez DPH
Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.1.2022
Penetračný náter na všetky minerálne podklady používaný pred hydroizoláciu s cementovými hydroizolačnými suspenziami. V prípade murovaných konštrukcií je použitý na penetráciu podkladu pred aplikáciou sanačného systému, aby ho vytvrdil a imobilizoval soli.

Detailné informácie

15 rokov skúseností Na trhu pôsobíme už 15 rokov

100% preverené produkty Produkty používame a odporúčame

Rýchle doručenie tovar doručíme do 2 pracovných dní

Kamenná predajňa na adrese Hraničná 16

Podrobný popis

KÖSTER Polysil TG 500

Penetračný náter na všetky minerálne podklady používaný pred hydroizoláciu s cementovými hydroizolačnými suspenziami. V prípade murovaných konštrukcií je použitý na penetráciu podkladu pred aplikáciou sanačného systému, aby ho vytvrdil a imobilizoval soli. Používa sa tiež ako tvrdidlo pre hydroizolačné suspenzie.V závislosti od podkladu produkt preniká až do hĺbky 2 cm. KÖSTER Polysil TG 500 spevňuje povrch a má hydrofóbne vlastnosti. Materiál je kompatibilný s maltami, omietkami, cementovými podkladmi a betónom. Vytvorí transparentný, mierne lepivý povrch.

KÖSTER Polysil TG 500 je riedky, kvapalný produkt na báze kombinácie polymérov a silikátov na ochranu minerálnych podkladov. Na zasolených a vlhkých podkladoch vedie k redukcii množstva pórov a tým znižuje riziko tvorby nových výkvetov kryštalizujúcich solí. Zvyšuje chemickú a mechanickú odolnosť minerálnych stavebných materiálov.

Použitie: KÖSTER Polysil TG 500 sa používa na konsolidáciu, spevnenie a ochranu minerálnych podkladov a zníženie ich nasiakavosti, dokonca aj takých problematických stavebných materiálov ako je pieskovec. KÖSTER Polysil TG 500 znižuje nebezpečenstvo vzniku nových výkvetov solí a zvyšuje odolnosť minerálnych substrátov voči zmrazovacím cyklom. Všetky minerálne podklady sú vhodné na aplikáciu s výnimkou sadry. KÖSTER Polysil TG 500 sa môže použiť ako základný náter pod polymérmi modifikovanými asfaltovými tesniacimi tmelmi ako KÖSTER Deuxan 2C a KÖSTER Bikuthan 2C. Môže aplikovať na slabé a silno nasiakavé, suché a vlhké podklady. Podklad musí byť zbavený oleja a voľných častíc. Soľný výkvet sa musí pred aplikáciou odstrániť kefovaním.

Spotreba: cca. 0.1 - 0.13 kg/m² v závislosti od podkladu, cca. 0.2 - 0.25 kg/m² ako tvrdidlo pre suspenzie

Balenie: 10 kg kanister (M 111 010)

TECHNICKÝ LIST

Dodatočné parametre

Kategória: BALKÓNY / TERASY
Hmotnosť: 10 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: