KÖSTER Polysil TG 500, 10kg

Penetračný náter na všetky minerálne podklady používaný pred hydroizoláciu s cementovými hydroizolačnými suspenziami. V prípade murovaných konštrukcií je použitý na penetráciu podkladu pred aplikáciou sanačného systému, aby ho vytvrdil a imobilizoval soli.

Môžeme doručiť do:
29.6.2022
Skladom (>5 ks)
Kód: 8465
Značka: KÖSTER
€87 €72,50 bez DPH
Kategória: Hydroizolácie
Hmotnosť: 10 kg

KÖSTER Polysil TG 500

Penetračný náter na všetky minerálne podklady používaný pred hydroizoláciu s cementovými hydroizolačnými suspenziami. V prípade murovaných konštrukcií je použitý na penetráciu podkladu pred aplikáciou sanačného systému, aby ho vytvrdil a imobilizoval soli. Používa sa tiež ako tvrdidlo pre hydroizolačné suspenzie. V závislosti od podkladu produkt preniká až do hĺbky 2 cm. KÖSTER Polysil TG 500 spevňuje povrch a má hydrofóbne vlastnosti. Materiál je kompatibilný s maltami, omietkami, cementovými podkladmi a betónom. Vytvorí transparentný, mierne lepivý povrch.

KÖSTER Polysil TG 500 je riedky, kvapalný produkt na báze kombinácie polymérov a silikátov na ochranu minerálnych podkladov. Na zasolených a vlhkých podkladoch vedie k redukcii množstva pórov a tým znižuje riziko tvorby nových výkvetov kryštalizujúcich solí. Zvyšuje chemickú a mechanickú odolnosť minerálnych stavebných materiálov.

Použitie: KÖSTER Polysil TG 500 sa používa na konsolidáciu, spevnenie a ochranu minerálnych podkladov a zníženie ich nasiakavosti, dokonca aj takých problematických stavebných materiálov ako je pieskovec. KÖSTER Polysil TG 500 znižuje nebezpečenstvo vzniku nových výkvetov solí a zvyšuje odolnosť minerálnych substrátov voči zmrazovacím cyklom. Všetky minerálne podklady sú vhodné na aplikáciu s výnimkou sadry. KÖSTER Polysil TG 500 sa môže použiť ako základný náter pod polymérmi modifikovanými asfaltovými tesniacimi tmelmi ako KÖSTER Deuxan 2C a KÖSTER Bikuthan 2C. Môže aplikovať na slabé a silno nasiakavé, suché a vlhké podklady. Podklad musí byť zbavený oleja a voľných častíc. Soľný výkvet sa musí pred aplikáciou odstrániť kefovaním.

Spotreba: cca. 0.1 - 0.13 kg/m² v závislosti od podkladu, cca. 0.2 - 0.25 kg/m² ako tvrdidlo pre suspenzie

Balenie: 10 kg kanister (M 111 010)

TECHNICKÝ LIST

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie