KÖSTER LF-VL dekoratívna podlaha

Dekoratívna podlaha bez rozpúšťadiel s vysokou odolnosťou proti oderu, ktorá sa môže aplikovať na potery alebo cementové podklady. Je vhodný pre multifunkčné haly, obchodné miestnosti, kancelárie, výrobné zariadenia a mnoho ďalších oblastí.

Položka bola vypredaná…
Na objednávku
Značka: KÖSTER
€108 / ks €90 bez DPH
Kategória: Podlahy
Hmotnosť: 6.7 kg
Položka bola vypredaná…

KÖSTER LF-VL

Dekoratívna podlaha KÖSTER LF-VL je bez rozpúšťadiel s vysokou odolnosťou proti oderu, ktorá sa môže aplikovať na potery alebo cementové podklady. Je vhodný pre multifunkčné haly, obchodné miestnosti, kancelárie, výrobné zariadenia a mnoho ďalších oblastí. Je pigmentovaná, samonivelizačná a vysoko odolná proti oderu.

Aplikácia Komponenty A aj B musia byť pred aplikáciou nastavené na teplotu medzi + 15 ° C a + 25 ° C. Komponenty sa dôkladne premiešajú najmenej 3 minúty mechanickým miešadlom (pod 400 otáčok za minútu), kým sa nedosiahne homogénna konzistencia. Aby ste predišli poruchám v dôsledku nedostatočného miešania, materiál zopakujte a znova ho premiešajte. Osobitnú pozornosť je potrebné venovať tomu, aby sa zmes nalepila na strany miešacej nádoby. Po definovaní rosného bodu sa komponenty zmiešajú. Teplota povrchu a miestnosti musí byť minimálne + 3 ° C nad rosným bodom počas a po 24 hodinách po aplikácii. Aplikácia sa vykonáva stierkou vo dvoch vrstvách. Spotreba na vrstvu je 1,3 kg / m2. Druhá vrstva musí byť aplikovaná do 24 hodín od prvej. Ihneď po roztiahnutí materiálu je potrebné ho odvzdušniť pomocou valčeka a to pohybom do kríža vo dvoch smeroch (90 °). Počas aplikácie použite topánky s ihlami.

Spotreba: 2.6 kg / m² (2 mm hrúbka vrstvy)

Balenie: 6.7 kg kombi-balenie; zložka A 5.7 kg; zložka B 1 kg (CT 271 006)

TECHNICKÝ LIST

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: