KÖSTER KD2 Blitz Powder B, rýchle zastavenie tečúcej vody v betónových povrchoch, 15kg

Zastaví tok vody v priebehu niekoľkých sekúnd. Vysoko reaktívny prášok s veľmi krátkym reakčným časom. Systémová zložka 2 systému KÖSTER KD System.

Môžeme doručiť do:
9.2.2023
Skladom (>5 ks)
Značka: KÖSTER
€100 / ks €83,33 bez DPH
Kategória: Hydroizolácie
Hmotnosť: 15 kg

 

Vyskúšajte KD2 Blitz Powder v malom 1kg balení!

KÖSTER KD2 Blitz Powder B

Vysoko reaktívny prášok s extrémne krátkym nastavením času. Aktívne priesaky môžu byť zastavené počas niekoľkých sekúnd jednoduchým použitím suchého prášku. Používa sa v kombinácii s KÖSTER KD 1 Base a KÖSTER KD 3 Sealer pre negatívnu stranu (t.j. aplikácia hydroizolačnej vrstvy z vnútornej - interiérovej strany konštrukcie) hydroizolácie minerálnych povrchov, ako je vnútorná izolácia základov, stien a pod. Systém KÖSTER KD zastavuje tečúcu vodu a vytvára trvalú vodotesnú vrstvu na murive a betóne.

Vlastnosti Systém KÖSTER KD System, ktorý je šetrný k životnému prostrediu, zastavuje aktívny vstup vody a bezpečne utesňuje vodu pod tlakom z negatívnej strany. Je odolný voči soliam, ktoré sú škodlivé pre stavebnú konštrukciu a pre agresívne látky, ktoré sú prítomné v zemi. Soli neodstránia úplne vytvrdený systém KÖSTER KD System od podkladu.

Systém sa skladá z 3 produktov:

KÖSTER KD 1 Base Rýchle vytvrdzovanie minerálnej tesniacej suspenzie s vynikajúcou odolnosťou voči agresívnej podzemnej vode a vysokému tlaku vody.

KÖSTER KD 2 Blitzpowder Vysoko reaktívny prášok s extrémne krátkym nastavením času. Pri aplikácii suchého prášku sú aktívne netesné vody zapečatené v priebehu niekoľkých sekúnd.

KÖSTER KD 3 Sealer Extrémne nízka viskozita silikátovacej kvapaliny. Účinné zložky prenikajú hlboko do podkladu a reagujú na nerozpustnú zlúčeninu. Póry sú utesnené a trvalo uzavreté mineralizačným procesom.

V prípade izolovania konštrukcie s aktívnymi zátekmi sa KOSTER KD2 použije ako prvý na utesnenie silných priesakov a prúdov pretekajúcej vody. Po utesnení aktívnych zátekov je možné aplikovať kompletný KD Systém bez odplavenia nestuhnutého a nestvrdnutého materiálu.

Pre viac info TECHNICKÝ LIST pre KOSTER KD System.

Ako zabrániť aktívnym únikom pomocou kompletného systému KÖSTER KD, si môžete pozrieť vo VIDEU.

 

Spotreba: cca 1 - 2 kg/m²

Balenie: 15 kg vedro (W 512 015)

TECHNICKÝ LIST

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: