KÖSTER KD2 Blitz Powder B, 15kg

Zastaví tok vody v priebehu niekoľkých sekúnd. Vysoko reaktívny prášok s veľmi krátkym reakčným časom. Systémová zložka 2 systému KÖSTER KD System.

Môžeme doručiť do:
29.6.2022
Skladom (>5 ks)
Kód: 8369
Značka: KÖSTER
€97 €80,83 bez DPH
Kategória: Hydroizolácie
Hmotnosť: 15 kg

 

Vyskúšajte KD2 Blitz Powder v malom 1kg balení!

KÖSTER KD2 Blitz Powder B

Vysoko reaktívny prášok s extrémne krátkym nastavením času. Aktívne priesaky môžu byť zastavené počas niekoľkých sekúnd jednoduchým použitím suchého prášku. Používa sa v kombinácii s KÖSTER KD 1 Base a KÖSTER KD 3 Sealer pre negatívnu stranu (t.j. aplikácia hydroizolačnej vrstvy z vnútornej - interiérovej strany konštrukcie) hydroizolácie minerálnych povrchov, ako je vnútorná izolácia základov, stien a pod. Systém KÖSTER KD zastavuje tečúcu vodu a vytvára trvalú vodotesnú vrstvu na murive a betóne.

Vlastnosti Systém KÖSTER KD System, ktorý je šetrný k životnému prostrediu, zastavuje aktívny vstup vody a bezpečne utesňuje vodu pod tlakom z negatívnej strany. Je odolný voči soliam, ktoré sú škodlivé pre stavebnú konštrukciu a pre agresívne látky, ktoré sú prítomné v zemi. Soli neodstránia úplne vytvrdený systém KÖSTER KD System od podkladu.

Systém sa skladá z 3 produktov:

KÖSTER KD 1 Base Rýchle vytvrdzovanie minerálnej tesniacej suspenzie s vynikajúcou odolnosťou voči agresívnej podzemnej vode a vysokému tlaku vody.

KÖSTER KD 2 Blitzpowder Vysoko reaktívny prášok s extrémne krátkym nastavením času. Pri aplikácii suchého prášku sú aktívne netesné vody zapečatené v priebehu niekoľkých sekúnd.

KÖSTER KD 3 Sealer Extrémne nízka viskozita silikátovacej kvapaliny. Účinné zložky prenikajú hlboko do podkladu a reagujú na nerozpustnú zlúčeninu. Póry sú utesnené a trvalo uzavreté mineralizačným procesom.

V prípade izolovania konštrukcie s aktívnymi zátekmi sa KOSTER KD2 použije ako prvý na utesnenie silných priesakov a prúdov pretekajúcej vody. Po utesnení aktívnych zátekov je možné aplikovať kompletný KD Systém bez odplavenia nestuhnutého a nestvrdnutého materiálu.

Pre viac info TECHNICKÝ LIST pre KOSTER KD System.

Ako zabrániť aktívnym únikom pomocou kompletného systému KÖSTER KD, si môžete pozrieť vo VIDEU.

 

Spotreba: cca 1 - 2 kg/m²

Balenie: 15 kg vedro (W 512 015)

TECHNICKÝ LIST

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie