KÖSTER EM-VS epoxidová ochrana podlahy

Kód: 8397
€115,20 €96 bez DPH
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.1.2022
Všestranne použiteľný náter odolný voči poškriabaniu pre podlahy ako aj steny, pre stredne mechanické namáhanie. KÖSTER EM-VS je dvojzložkový epoxidový vodou riediteľný náter s vynikajúcimi krycími vlastnosťami.

Detailné informácie

15 rokov skúseností Na trhu pôsobíme už 15 rokov

100% preverené produkty Produkty používame a odporúčame

Rýchle doručenie tovar doručíme do 2 pracovných dní

Kamenná predajňa na adrese Hraničná 16

Podrobný popis

KÖSTER EM-VS epoxidová ochrana podlahy

KÖSTER EM-VS je všestranne použiteľný náter odolný voči poškriabaniu pre podlahy ako aj steny, pre stredne mechanické namáhanie. KÖSTER EM-VS je dvojzložkový epoxidový vodou riediteľný náter s vynikajúcimi krycími vlastnosťami. Farba sa približuje RAL 7032 (šedá), na požiadanie sú k dispozícii aj iné farby.

Univerzálne použiteľný epoxidový náter, hodvábne lesklý, šetrný k životnému prostrediu, vodouriediteľný a odolný voči poškriabaniu s veľmi dobrou krycou schopnosťou. Veľmi dobrá priľnavosť na všetky minerálne povrchy. Odolný voči strednému mechanickému namáhaniu a krátkodobému pôsobeniu zriedených kyselín, zásad a soľných roztokov. Materiál nie je vhodný na trvalé zaťaženie vodou.

Oblasti použitia: všetky typy minerálnych povrchov v obchodoch, garážach atď. KÖSTER EM-VS je určený ako vrchný náter na upravené podlahy a steny z betónu, cementových poterov a omietok v interiéroch, ako sú obchody, garáže atď. Vonkajšie použitie je povolené len v spojení so systémom KÖSTER BTG. V systéme BTG a nanášaná maximálna spotreba je 200 - 300 g / m2 a ihneď je presypaná s farebnými čipsami KÖSTER Color Chips (spotreba približne 300 g / m²). Táto vytvrdnutá vrstva je následne potiahnutá transparentným náterom KÖSTER TS transparent (spotreba 0,15 - 0,2 kg / m2). Ďalšie podrobnosti nájdete v technických špecifikáciách systému KÖSTER BTG System.

Spotreba: cca. 0.2 - 0.3 kg/m²

Balenie: 8 kg kombi-balenie (CT 210 008)

 

Dodatočné parametre

Kategória: BETÓN
Hmotnosť: 8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: