KOSTER Crisin Cream cartridge 310ml

Kód: 8453
€15 €12,50 bez DPH
Skladom (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.1.2022
Injekčný krém na báze živice / silánu proti vzlínajúcej vlhkosti.

Detailné informácie

15 rokov skúseností Na trhu pôsobíme už 15 rokov

100% preverené produkty Produkty používame a odporúčame

Rýchle doručenie tovar doručíme do 2 pracovných dní

Kamenná predajňa na adrese Hraničná 16

Podrobný popis

KOSTER Crisin Cream cartridge

Injekčný krém na báze živice / silánu proti vzlínajúcej vlhkosti. Krištáľový krém KÖSTER je odolný proti akémukoľvek obsahu vlhkosti / soli.

KOSTER Crisin Cream sa používa sa vytváranie líniových bariér v rôznych typoch muriva, ktoré zabraňujú vode a vlhkosti vzlínať v murive (hovoríme o tvz. CHEMICKÉ PODREZANIE MURIVA). Jedná sa beztlakovú injektáž. Sanované murivo sa navŕta v daných rozostupoch (odvodené od typu injektáže, injektovaného materiálu, hrúbky steny...) takmer na celú šírku muriva. Z dier sa odstráni prach z vŕtania a vyplnia sa injektážnym materiálom (napr. KOSTER Crisin Cream) beztlakovou metódou. Injektážna hmota sa behom nasleducúcich dní vsiakne do muriva do vzdialenosti až 7cm od vrtu. Jednotlivé vrty v línii týmto vytvoria pre vodu nepreniknuteľnú bariéru. Injektážna hmota zmení vlastnosti kapilár v konštrukcii, ako, záleží od typu použitej injektážnej hmoty. Takto vzniknutá bariéra je trvalá. Murivo nad bariérou začína schnúť - tento efekt je badateľný už deň po injektáži. Diery po vrtoch sa upchajú vysprávkovou maltou (napr. vysokopevnostná vodeodolná hydrofóbna malta Koster Repair Mortar).

Po injektáži sa murivo omietne sanačnou omietkou (napr dvojica omietok Koster Restoration Plaster ako hrubá a Koster Fine Plaster ako vrchná štuková omietka. Omietky sú v odtieňoch šedá alebo biela). Pre urýchlenie schnutia sa používa odvetrávacia lišta, ktorá sa osadí do úrovne vrtov (obvykle v soklovej časti muriva), svojimi vetracími otvormi vytvára priamy prístup ku zavhlnutej konštrukcii a tým efektívnejšie suší murivo. Sanačné omietky je možné vymaľovať farbou na to určenou (vlastnosti použitej farby nesmú brániť schopnosti sanačnej omietky odparovať vlhkosť z muriva).

Pozri tiež KOSTER Crisin Cream 10kg

TECHNICKÝ LIST

Balenie: 310 ml kartuša

 

Dodatočné parametre

Kategória: CHEMICKÉ PODREZANIE MURIVA
Hmotnosť: 0.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: